Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell hogy kihívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hogy kihívás legyen a társkeresés is? Nem elég hogy lakáshoz jutni, meg megélni nehéz? Muszáj még a pártalálásnak is nehéznek lennie?

Figyelt kérdés
Magyarországon az emberek többsége kevés pénzből él.Sokan alig tudnak megélni,hiába dolgoznak reggeltől estig.Saját lakásunk nem lesz,Hacsak nem örökölünk vagy nem nyerünk a lottón.De ha annyi nehézséggel kell megküzdenünk akkor miért nem tesszük legalább a pártalálást egyszerűvé?Legalább ez az egy miért nem mehet könnyen?Miért nem lehet ez is egyszerű?Vagy az a jó ha sok gondunk van?
2020. febr. 10. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Mi benne a kihívás? Nekem egyszerű volt. Amúgy nem kötelező párkapcsolatban élni. 23/N
2020. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1-es neked lehet hogy egyszerű de nem ez az általános.Aki megnyeri a lottón az ötöst,annak is egyszerű lakáshoz jutnia.
2020. febr. 10. 15:59
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom ezek koltoi kerdesek, vagy itt beszelgetsz Istennel? :D

Annak nehez part talalni, aki fel, rossz tapasztalata van tehat eloiteletes, nem tud jol kommunikalni (koszond meg ezt mondjuk a gepednek amin logsz nap mint nap)... es meg sorolhatnam.

Johetsz azzal, hogy te a noknek ez vagy az kell. Loturot. Csak egy bizonyos retegnek. De akkor kerdem en miert oket uldozod es veszel eszre mas “identitasu” embereket akik nem felszinesek?

Csak kerdezem...

2020. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Egy nőnek semmit nem kell tennie, hogy párja legyen. Férfiként meg lehet, hogy vért izzadva sem lesz. Az élet már csak ilyen igazságtalan.
2020. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

#1 perszehogy egyszerű volt hisz nő vagy...


Kérdező! Én teljesen belefáradtam az egészbe, befejeztem egy gonddal kevesebb.

2020. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#3-as ha például normálisan használnák az emberek a társkereső oldalakat egy hónap alatt találhatna társat bárki.Mindennap randizgatnának egy hónapon belül meg is lenne
2020. febr. 10. 16:14
 7/17 A kérdező kommentje:
Például leírom magamról hogy introvertált vagyok nem igaz hogy nincs az egész országban egy olyan lány aki szintén az és ne értene még.Levelezni kell aztán találkozni.
2020. febr. 10. 16:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Az élet nehéz.
2020. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8-as azért nehéz mert azzá teszik az emberek.Nem logikusan cselekszenek,olyan mintha káosz lenne az emberek fejében.Valami helytelent csinálnak és nem érzik.
2020. febr. 10. 16:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Akinek töki mindene, egészséges, annak valóban nem kihívás. Akinek van valamilyen problémája, annak valóban kihívás. Talán mert népünk harcos, és mindenben csak a versenyt látja, mert szerintük ez a jó, a trendi.
2020. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!