Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, Nők! Ti járnátok egy...

Lányok, Nők! Ti járnátok egy férfival ha az szegény?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy ti a középosztályt képviselitek, de a pasi jelölt viszont csóró. Ha amúgy külső, belső passzolna, de nincs atója, minimálbéren él az anyja házában, összejönnétek így vele?

2019. aug. 24. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
🤦‍♀️Komolyan nem unjatok még????
2019. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Pls Gyakorikérdések...állítsatok be szűrőt regisztrációhoz a csóró kisf4szu szorongó frusztrált elmebetegek ellen.
2019. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha közben fejlesztené magát, képzéseken venne rész és lennének céljai, tervei, akkor nem gond, a pénztárcájában sem túrkálnék. Viszont, ha kényelmes így neki, lusta tanulni és fejleszteni magát, megfelelne neki egy életre a "mamaholtel" és a gyári szalagmunka, akkor nem tudnám elképzelni vele hosszú távon. Én is minimál bérrel kezdtem, de munka mellett folyamatosan tanultam/tanulok, mert van egy jövőképem, amit szeretnék megvalósítani. Ilyen hozzám hasonló kaliberű párt tudok magam mellé elképzelni.
2019. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Tesz azért, hogy jobban éljen? Vagy csak otthon punnyad?
2019. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
csak szexkapcsolat/szeretői viszony érdekelne vele, ha helyes
2019. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5, egyetértek
2019. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy sokan meg más kérdések alatt tajtékzó szájjal állítgatják, hogy a nők nem a pénzre mennek. Nem, neeeeem :)
2019. aug. 24. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Hatalmas különbség van aközött, hogy valaki gazdag férfit akar, vagy csak szimplán annyit vár, hogy ne kelljen még a pasit is neki eltartani.


Miért csak ebben a két végletben gondolkozol?


Egyébként naiv egyetemista koromban volt olyan hosszú kapcsolatom, amiben én tartottam el a barátom. De az volt a baj, hogy nem volt motivált arra, hogy bármit csináljon. Se tovább nem tanult, se munkát nem keresett, csak ült otthon és gépezett. Persze neki ez így kényelmes volt, míg én meggebedtem. Hát kösz, többé nem.


Én csak annyit várok el, hogy mindenki önmagát el tudja tartani (amit a férjem meg is tesz), és szerintem sok nő is így van ezzel. Nem poén éhezni.

2019. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Egy minimálbéres főleg egy gyári állás nagyon fárasztó tud lenni, de bármilyen más állás is. Meló után örül az ember, hogy él, nem még arra van energiája, hogy képezze magát. Nem mindenki olyan hiperszuper, hogy mindenre van energiája. Sőt sok munkahely mellett a munkarend sem enged más képzést végezni. És az ingatlan meg az albérlet árak mellett, sokszor ha akar valaki, akkor se tud elköltözni otthonról.
2019. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Persze, mindenki a pénzre megy, mert nincs átmenet a Vajna meg a minimálbérből tengődő pasi között. Egyébként megírtuk, hogy ha vonzódunk a férfihoz, akkor csak szex még jó akkor is ha minimálbérből él. Tehát szexet kaphat ő is. Eddig az volt a baj, hogy nem kapnak pinát a szegény emberek a szép nőtől.
2019. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!