Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Hogyan...

Magányos vagyok. Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre jobban úgy érzem, hogy hiányzik a szerelem az életemből. Eddig akárhányszor próbáltam ismerkedni, mind sikertelen volt. Ami a legjobban zavar az az, hogy a fiúkat egyáltalán nem érdeklem. :(

A külsőm nem éppen előnyös 😕 A személyiségemmel is lehet baj? (ezt annak aki ír privátban, szívesen kifejtem)


Létezik olyan fiú, akinek elsősorban nem a külső számít?



2019. nov. 2. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Kor?
2019. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Életkor?

Súly?

2019. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Na ez az oldal is átcsapott anotalkba. "Szia,kor?" 😂
2019. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát a férfiakat legelőször mindig a külső fogja meg. Ha még neked sem tetszik a sajátod akkor mit vársz?
2019. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Létezik olyan lány, akinek elsősorban nem a külső számít?

Kérdező! Írhatsz privátban, hogy miért nem előnyös a külsőd, illetve milyen bajra gondolsz a személyiségeddel kapcsolatban? F

2019. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 he84 ***** válasza:
53%
Igen kérdező, vannak olyan férfiak is, akiknek a belső fontosabb. Nem túl gyakori eset, de azért létezik. Részben saját tapasztalat. Ehhez szerencse is kell.
2019. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
32%

És igen 5-ös válaszoló, vannak olyan nők is, akiknek jobban a belső számít. Én is ilyen nő vagyok.


Ám nem kérek privit!

2019. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Én még nem találkoztam ilyen nővel. Dehogy írok, a neten a nők mindig a külsőt nézik, így esélyem sincs. Már leszoktam az értelmetlen ismerkedős privát üzenetek küldéséről. (#5)
2019. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne akarj az lenni. Szerelmesnek lenni nagyon szar, hidd el :D
2019. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
0%
Ne hallgass MárkoX-re kérdező. Vagy ironizálva viccelt, vagy rosszabb esetben komolyan gondolta. Szerelmesnek lenni csak akkor rossz, ha az adott személy iránt egyoildalú. Ha viszont kölcsönös, akkor jó a szerelem.
2019. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!