Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi aki értékeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki értékeli ha etetik, és elkényeztetik? Mert az én pasim nem

Figyelt kérdés

A párom elég duci alkat én meg mindig főzök neki ,hozok édességet ,kiszolgálom.

Tényleg igyekszem mindent megtenni.

De ahelyett,hogy értékelné duzzog ...

Mi baja lehet ?



2020. febr. 11. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért eszik mert szeret enni hanem védőburok a háj a világgal szemben. Lelkileg kellene erősiteni nem átmérőben.
2020. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem egészséges ételek készítesz és vásárolsz, akkor ezeknek ellenállnia még nehezebb.

Inkább vigyázz az egészségére, mint hogy tömjed haszontalan dolgokkal!

2020. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem tömöm mármint lehet félreérthető volt annyit eszik amennyit akar.

De Nemtudom lehet rossz amit főzök ?

2020. febr. 11. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Más a szeretetnyelve. Neked az, ha főzöl és figyelsz rá, kiszolgálod, neki meg lehet, hogy inkább a testi érintés, vagy a minőségi idő.
2020. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Testileg mármint szexben hálistennek minden rendben.

Csak ez aggaszt.

2020. febr. 11. 16:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltad már megbeszélni vele?
2020. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mertem előbb itt tanácsot kérek.
2020. febr. 11. 16:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem irritálna ha így anyáskodnál, és könnyen lehet hogy nála is ez van. Nem pár hónapos baba, akit etetni és kiszolgálni kell, vagy kisgyerek akinek mindig édességet viszel. Látható hogy nem tetszik neki, akkor nem az a megoldás hogy még jobban tolom ezt a viselkedést, hanem pont hogy sokkal inkább visszaveszek.


Próbálj meg egy egészséges egyensúlyt létrehozni. Néha lehet főzni, néha lehet meglepetést adni, de nem kell ezt ilyen agresszív módon csinálni. Könnyen lehet hogy megfojtod a viselkedéseddel és idegesíted vele. Tekintsd felnőttnek a másikat, ne gyereknek.

2020. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ToCaGiGaNtIcA
2020. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mackós alkat vagyok, de az utóbbi időben elkezdtem tudatosabban táplálkozni és edzeni, aminek szépen lassan meg is van az eredménye. Engem például frusztrálna, ha a párom egyre-másra főzné nekem a finomságokat, és vagy alig ennék belőle, amivel kárba vészne a munkája, vagy megenném és visszajönnének a kilók (bár én ezt elmondanám neki duzzogás helyett). Nem lehet, hogy ilyesmi van a háttérben?
2020. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!