Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért nem kéritek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem kéritek el a srác mobilszámát, ha bejön?

Figyelt kérdés
Féltek lépni vagy mi? Honnan tudja a férfi hogy tetszik nektek ha nem küldtök jeleket max szemezés

2020. febr. 6. 08:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
96%
Én elkértem a legjobb barátjától. De azt is mondtam, hogy ha ő is kérné tőle, nyugodtan adja meg neki az enyémet. Ő hívott előbb:)
2020. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
43%
Mert az ciki és annyira fosnak a nemtől h egyszerűbb azt mondani h az a férfi dolga.
2020. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
74%

Szóval ma már ott tartunk, hogy még az udvarlást is a nő csinálja meg helyettetek, mert ti erre is képtelenek vagytok? Tisztelet a kivételnek!

Az életképtelenek egy nőnek se kellenek.

Most komolyan, el is várjátok, hogy mi szedjünk fel titeket? És ti mit csináltok? Vakargatjátok a tökötöket?

Ha valakinek nem esik le a szemezésből és a mosolygásból, hogy a nőnek bejön, bocsi az nem a nő hibája.

2020. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem kéred el te az övét? Neked sem tilos.
2020. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
26%

"Az életképtelenek egy nőnek se kellenek."

Nekem meg egy életképtelen nő sem kell.

Egál.

2020. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
75%

#6

Udvarlás kinek a feladata? Kinek van a génjeibe belekódolva a hódítási ösztön?

2020. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
30%

A gazella sem dobja oda magát az oroszlánnak!

Egy nőt meg kell szerezni! Ha egy nő tenné meg az első lépést (a figyelemfelhíváson kívül; hajbirizgálás, dekoltázsvillantás) az már degradáló lenne számára. A nőnek kell lennie a prédának. El kell nyerni az Ő kegyeit, és erre nagy összegeket kell fordítani. QRVA nagy összegeket.

Ha a nő nem adja elő a megszerezhetetlent, hanem azt jelzi a pasinak - azzal, hogy Ő teszi meg az eslő lépést -, hogy érdekli és nyitott egy kapcsolatra .... azzal elveszti az esélyt arra, hogy anyagilag lehúzhassa a csávót. Emellett a pasi még a végén azt hinné, hogy egyenrangú a kapcsolatban. Nő ilyet nem engedhet meg magának!!!!!!

2020. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem akarom, hogy olcsó ribinek tartson. Sok pasinál el is vész az érdeklődés azonnal, hogy a nő kezdeményez, merthogy könnyű préda. Kösz, de ezt kihagyom.
2020. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
82%
A szemezés, a mosoly, hogy jól érzi magát a társaságodban a nő elég kell, hogy legyen. Én mernék kezdeményezni, nem ez tart vissza. Azt szeretném, hogy a páromban is legyen annyi kurázsi, hogy odamer menni; mert nem egy papucsot keresek. Tegyen a céljaiért! Nagyon sok az olyan férfi, aki az első nővel elmegy, aki elhívja, nincsenek nagy igényei. Na most rám vágyjon, legyek annyira értékes egy pasinak; hogy akarjon és ezért tegyen is (minimum jöjjön oda). Azért a férfihoz hozzátartozik a bátorság (ez is annak egy formája).
2020. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
90%
3-ashoz csatlakozva: azok a 20-30as gyenge csávók, akik elfogadják, hogy a kényelem a legfontosabb az udvarlásban, miért nem fogjátok az adást, ha egy nő szemez veletek?? Sokszor látom, hogy a csávók nagy része félénken nézi, hogy a nő nézi őket és félénken tovább dumál a haverjaival, minimálisan sem beszélgetve a nővel, nehogy a haverok röhögjenek rajtuk. Bár férfiként én gyerekes röhögős csávókkal biztos nem söröznék, sétálgatnék, stb. :). 34N.
2020. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!