Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ezek a sablon divat férfiak az esetei?

Figyelt kérdés

Van egy férfi típus akire a nők vágynak, de a nők 80 százaléka. Az ilyen magas, sportos, divat lényírt haj, divat ing, ruházat. Ilyen menő csávók.

Tegnap voltam az ikeába és rengeteg fiatal volt és megfigyeltem a párokat és bizony ilyen férfiakkal voltak a nők, átlagos nők. Egy férfi volt aki talán a barátnőjével volt ott. Egy nem magas szemüveges vékony kopaszodó, ilyen nem tipikus pasi volt, hanem ilyen kicsit furi alternatív gyerek volt.


2020. febr. 12. 07:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na látom, nyígnak az incel pasikák.
2020. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szeretem, hogy az emberek a jóképű pasikat/szép nőket ‘letucatozzák’. Ami szép az szép, meg kell hagyni. Ha egy férfinek jó az arckaraktere, szépek a fogai, jó az illata, igényesen meg van csinálva a haja-igen, az egy jó pasi! És igen, a legtöbb ember jól kinéző párt szeretne találni magának, ugyanúgy a nők is, mint a férfiak is. Aki azt mondja, hogy nekik nem tetszenek a sportos, szabályos arcú pasik, hazudnak, csak hogy ‘különlegesnek’ mutassák magukat. Ezek az átlagos emberek tucatoznak le mindenkit, aki kicsit is jobb náluk.

Nőben is fordítva ugyanez van. Ha egy nő vékony, mellette nagy mellű, kerek fenekű és természetesen szép arcú, amit esetleg egy kis sminkkel kiemel, már megy rögtön a lehurrogás, hogy milyen ‘tucat’ ez a nő, és neki bezzeg a különleges lányok tetszenek. Kamu az egész, csak ettől akarjak jobban érezni magukat, hogy azt ami az emberek 90%ának tetszik, lehurrogják, hogy saját maguk (elhízott, pattanásos, nagyorrú stb..) kevésbé érezzék szarnak.

2020. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!