Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akar a kolléganőm tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a kolléganőm tőlem, úgy hogy tudja hogy 32 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy számomra nagyon csinos kolléganőm, vékony szép cicikkel, 27 éves.

Egyszer beszéltük hogy hát én még nem voltam lánnyal csodálkozott nagyon. Aztán egyik nap mondta hogy hétvégén van e kedvem nála aludni.

Csak szórakozik? Vagy mit akar tőlem? Bele menjek ebbe?


2020. febr. 12. 12:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne hagyd ki életed legszebb emlékei közé fog tartozni!
2020. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy 29/F szűzként szintén sok ún. "hölgy" részéről kaptam megrontást sejtető ajánlatokat...

Nálam is életreszóló élmény kellene ez legyen, én nem vagyok senkinek egy dildó, akivel kielégülhet!


:D:D:D:D

2020. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Menjél már teee!
2020. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%
Troll, elég jellegzetes a stilusa
2020. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted ne hagyd ki! Ha rossz ha jó de ne agyalj hanem csináld...


Hidd el jobban jársz. Később meg filózhatsz a nagy erkölcsi értékeken bla bla bla. Fogd fel úgy mint tapasztalatszerzés. Ettől még nem leszel rossz ember... Az egészen máshol kezdődik. És ez nem olyan férfi duma. Még szerintem a legtöbb csaj is erre biztatna pláne úgy hogy még szűz vagy.

2020. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, bejön a csaj. Akkor meg nem értem, hol itt a probléma. Valószínűleg nem lehettek rossz viszonyban, ha arról meséltél neki, hogy még nem voltál nővel. Csak nyerhetsz a dologgal.
2020. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha nem csak trollkodsz, ilyen hülye ne legyél, menj el hozzá!
2020. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

#18-as voltam. Nem egy "primitív kan" vagyok, hanem egy "primitív" nő :D

Bejön neked a hölgy. Kolléganőd, szóval nem egy vadidegen. Vagytok olyan kapcsolatban, hogy elmondtad neki ezt a kis titkodat. Gondolom, hogy te sem hagyod hidegen. Világosíts már fel.minket, akinek sajnos nagyon alacsony az ertelmi intelligencia szintünk, hogy pontosan mit szeretnél.

Elmész hozzá, viszel valami apróságot ajándékba, viszel óvszert. Beszélgettek, jól érzitek magatokat, aztán vagy megtörténik a dolog vagy nem. Ha nem akarod, majd azt mondod neki, hogy lassítsatok a tempón. Legfeljebb nem adod oda magadat neki.

2020. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az a kérdés hogy tartogatnád az igazinak, az a kérdés hogy demiszexuális vagy vagy kalandozó tipus mert nincs rá garancia hogy te nem kezdesz el utána érezni a kolleganőd meg lehet szimplán egy kapóra jött sexpartnert keres aki bedughatja neki otthon.


Szóval neked kell tudni milyen tipusú és te milyen tipusú vagy de nyilván ha ennyit vártál akkor nem az a tipus vagy aki csak ugy megy és bedugja bárhol más otthonába.



Én sem ilyen vagyok demiszexuális vagyok szóval nekem ez a bedugják opció nem gyere be, és én sem szeretném hogy csak így egy pasi leteperjen hogy te figyi má felmehetek hozzád bedugni? Nyilván nem szolgáltatást akarsz hanem párkapcsolatra vágysz.

2020. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%

28-as azt se tudja szerintem hogy kell az óvszert használni és kérdés hogy a kolleganő tudja e mert lehet tapasztalt de mi van ha mindig a partnerei vitték az óvszert és neki nem volt dolga vele.


Nem tudom te mit érzel kérdező mert nyilván ha itt kérdezed van benned egy elsődleges nem, nem tudod érzéssel. Szerintem ne erőltesd ha nem vagy biztos magadban nehogy később megbánd. De te tudod.

2020. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!