Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Teljesen jelentékt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen jelentéktelen lettem a férfiak szemében frizuraváltás után?

Figyelt kérdés
Hosszú, fenékig érő fekete hajam volt. Szép volt az alja, nem is törött és nem is tudom, hogy mi ütött belém, de levágattam mellig érőre és átfestettük ilyen szőkésbarnára, de inkább világosbarna. Előtte mindig megnéztek az utcán a férfiak és sokan megállítottak ismerkedni stb... Most viszont semmi ilyen. Mit tegyek? Ez valóban a haj miatt lehet vagy valami más? A többi külső jegyem nem változott N24
2020. febr. 14. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell úton-útfélen mindenkinek tetszeni.
2020. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Nekem hantetszik valaki, akkor inkább örülnék neki hogy jyitott az újdonságokra. Amúgy meg ha passzol hozzád az a haj mi a fene bajod van? Neked tetszik nem? Most az a bajod hogy nem néznek meg mégtöbben? Vagy hogy uram isten talán tetszik neked ez?
2020. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért csináltad gondolom, mert tetszik a frizura. Akkor meg mi a baj? Ha neked tetszik, mások le vannak tojva.

Ha meg másoknak akarsz megfelelni, festesd be vissza feketére.

2020. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy most kevésbé tűnsz könnyen kaphatónak.
2020. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki míg újra megnő.
2020. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha tetszik egy nő akkor se megyek oda hozzá!Mível nem megy az ismerkedés. Évvel vagyunk így páran.Nem attól függ milyen hosszú a hajad.
2020. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vmi hasonló kép van? Csak hogy valamennyire lássuk a különbséget...
2020. febr. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!