Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit értenek tapasztalat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek tapasztalat alatt azok a lányok akik idős férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem már egy két nővel akik mind a huszas éveik elején voltak, de mindig is náluk jóval idősebb faszikkal voltak együtt, a korosztájukból soha senkivel. ( Lehet apa komplexus is meg nem is szerintem )

De álltalában azt mondták hogy azért mert az idősebbek tapasztaltabbak minden téren. Ez pontosan mit jelent ? Mi az amit hiányolnak a saját korosztályukból ( 20-26) / mi az amiért úgy oda vannak ? Szerintem a korosztályukban is találhatnak olyat aki szeméyiségileg nem gyerekes, keves/törödő illetve határozott céljai is vannak, egy normális értékrend mellett és már sok mindent elért az életben.


Ha lenen egy hölgy aki magára ismert, leírná nekem hogy mi az amit pontosan keresnek, de lehetetlen érzi, hogy a saját korosztályában megtalálja/megkapja?



2020. febr. 16. 07:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
14%
A pénzt, és játszmák felismerését, és tapasztalatát bennük (a férfi sikeresen veszi a játszmákat, ami így vonzóvá teszi a nő szemében).
2020. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem a korosztályukban is találhatnak olyat aki személyiségileg nem gyerekes, kedves/törődő illetve határozott céljai is vannak, egy normális értékrend mellett és már sok mindent elért az életben." - Sajnos ez a normális, én két éve járok egyetemre, esküszöm, rosszabbak a srácok, mint gimiben voltak. Engem konkrétan el is ijesztettek maguktól, mert annyira nyomul rám mindenki (pedig nem vagyok egy világszépe és csendes is vagyok), illetve gifeket küldenek, utalásokat tesznek, hogy lefeküdnének velem, járnának velem stb. közben tényleg nem is ismerjük kb egymást.


Engem nem a szexuális tapasztaltság vonz, oké, talán az is, de nem fontos szempont annyira. Aki idősebb férfit ismerek és bejön mind udvarias, férfias ruhákban jár, van egy saját stílusa, viszont lesz.arja, ki mit gondol. Olvastam, hogy valamilyen kódolt evolúciós szempontból a nőknek bejön az őszülő halánték és ilyesmi, lehet ez is benne lehet a pakliban, nekem nagyon tetszik a borosta/szakáll is például.


Tudom, hogy a korosztályom meg pont engem tart lehet éretlen, kifejletlen lánynak (és nem pedig nőnek), ezért a fiúk meg sokszor pont idősebb nőket kertesnek. Szerintem a szülői nevelés/támogatás hiánya miatt idősebb személyeket keresünk, aki tanít minket valamennyire, de úgymond vigyáz is ránk mellette kicsinek érezhetjük még magunkat. Még egy velem egykorú, 170 centi 50 kg-os srác mellett ez elég nehéz. Nem mondom, hogy mindegyikük ilyen, de aki nekem csapja a szelet kb mind.

2020. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
86%
sajnos ez a ritkább, nem normális, nem tudom, miért írtam ezt :"D
2020. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%
És az kimaradt, hogy az elérhetetlen mindig 1000x vonzóbb, mint aki konkrétan odadobja magát neked és szerezhetsz belőle 10 egyformát is.
2020. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
74%
Tudják, hányas a kabát... Viszont sajnos sokan a játszmában is profibbak.
2020. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
35%

Úgy csináltok itt, mintha az idősek alapból bármiben is jobbak lennének.

A legtöbbjük megkeseredett, cinikus erdekember.

2020. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
56%
Tapasztaltabbak a szex és az egzisztencia teremtés terén. Sorrendet mindenki döntse el maga.
2020. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
62%
3-as okfejtése hibátlan. A nő testét minden fajankó meg tudja ölelni, de a lelkét (mert időnként arra is szükség van) csak az olyan idősebb férfi, aki nővel él, vagy legalábbis élt együtt.
2020. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%

Most találtam ezt a kérdést, ami minden szónál többet mond.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok igazán hasznosak voltak :)
2020. febr. 17. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!