Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit értenek tapasztalat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek tapasztalat alatt azok a lányok akik idős férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem már egy két nővel akik mind a huszas éveik elején voltak, de mindig is náluk jóval idősebb faszikkal voltak együtt, a korosztájukból soha senkivel. ( Lehet apa komplexus is meg nem is szerintem )

De álltalában azt mondták hogy azért mert az idősebbek tapasztaltabbak minden téren. Ez pontosan mit jelent ? Mi az amit hiányolnak a saját korosztályukból ( 20-26) / mi az amiért úgy oda vannak ? Szerintem a korosztályukban is találhatnak olyat aki szeméyiségileg nem gyerekes, keves/törödő illetve határozott céljai is vannak, egy normális értékrend mellett és már sok mindent elért az életben.


Ha lenen egy hölgy aki magára ismert, leírná nekem hogy mi az amit pontosan keresnek, de lehetetlen érzi, hogy a saját korosztályában megtalálja/megkapja?



2020. febr. 16. 07:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
65%
Hat en 23 vagyok de engem rohadtul nem erdekel a penz, az egyetemen is olyan elvont szakon tanulok, amivel egy vasat se lehetne keresni...Ameddig van annyim, hogy tudjak kajat venni es par turkalos, hordhato rongyot, nekem olyan mindegy...Oke, legyen penz, de kocsikkal meg markas ruhakkal teljesen felesleges flancolni. Azzal kapcsolatban viszont nem valtoztatnek, hogy csak az idosebb ferfiak erdekelnek, eddig ket kapcsolatom volt, mindket illeto egyszeru kozalkalmazott (tanar es ugyintezo...)Vannak okos fiuk az egyetemen is pedig, de egyszeruen nem tudok hozzajuk vonzodni.
2020. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
39%
Hát kérdező, te se öregen, se fiatalon nem kellenél a nőknek. ELőbb el kellene felejtened a 30-as hozzászólásban kifejtett agybajodat. Addig úgyse kellesz senkinek.
2020. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Csak #27-es kommentjét akartam erősíteni, de ahogy írtam nem teljesen komolyan gondoltam. De tudtam hogy valakinél kiveri majd a biztosítékot, nem baj, jöhetnek az ilyen hsz-ek is.


Viszont azt be kell látni, hogy nyilván egy nőnek fiatal korában van nagyobb potenciálja, a férfinak meg idősebben. Semmi gond nincs szerintem azzal ha idő közben egy idősebbet lecserél egy fiatalabbra mert átszeret másba. Ha sok sok évig élnek együtt a szerelem(és még akár a szeretet is)nagy eséllyel eltűnik. És a szerelem még mindig erősebb érzelem mint a szeretet. Nyilván egy idősebb nőnek ezután már nehezebben fog párt találni magának, de hát neki is megvoltak a szép évei. Persze vannak akik ezt nem lépik meg inkább maradnak egy középszerű kapcsolatban, de ez az ő döntésük. Vagy persze ott van ritkább forgatókönyv, hogy hosszú évek után is ugyan annyira jól megvannak ( De ezt látja mindenki ritkábban). Én csak azt mondod hogy végül is ez az egész kiegyenlítetten működik.

2020. febr. 23. 21:24
 34/38 anonim ***** válasza:
49%
A szépség múlik, de aki fiatalon szép, vagy jóképű volt, az legtöbbször idősebb korában is az marad, és fordítva, aki egy lúzer, pipogya alak volt, nem lesz a kortól sármosabb, hogy ragadjanak rá a huszonévesek.
2020. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
70%

Nekem mindig is a 25-30 közötti nők jöttek be, amikor 18 éves voltam és most közel a 40-hez. Fiatalon nem vettek komolyan, nagyon nehéz volt velük összejönni, mert vagy szeretőt láttak bennem, vagy csak úgy gondolták, hogy a kíváncsiság hajt. Volt aki azt mondta, hogy neki nincs pár éve arra, hogy férfit varázsoljon belőlem.

Amikor kezdtem azonos korú nőkkel ismerkedni az előítéletesség eltűnt, viszont sokkal tárgyilagosabb kapcsolataim voltak, elindult a pénz keresés, sokat dolgoztam, kevesebb volt a szórakozás, sokkal fásultabban éreztem magam a kapcsolatban. 30 felett váltottam egy nálam 5 évvel fiatalabb párom lett és óriási változás volt, a hevessége, a naivitása, a gyerekes dolgai úgy vonzottak mint egy mágnes. Nekem is volt ilyen korszakom, tudtam mire kell odafigyelni. Nagyon sok mindenben segítettem az életét, munkahely váltás, autóvásárlás, első közös kutya, nagyon sok minden történt és nagyon boldog időszakom volt. A párom akkoriba nagyon ragaszkodott hozzám, 3 évet voltunk együtt és ő volt az egyetlen partnerem aki sajnos megcsalt, de utána nagyon próbálta rendbe hozni a dolgokat. Most 28 éves a barátnőm, majd 10 év van közöttünk. A barátok azt mondják azért van ilyen fiatal párom ,mert ugyanazt az érzést szeretném vele átélni mint az előző párommal, szükségem van a fiatalságára, energikusságára ahhoz hogy fiatalnak érezzem magam. Ez így van, ha ő nem lenne sokkal lassabb életvitelt folytatnék, így kiegyensúlyozzuk egymást. A velem egykorú nőktől mindig azt kapom, hogy nem karok megállapodni és emiatt van mindig fiatalabb partnerem, így tudom húzni az időt a családalapítással és én vagyok éretlen. Ezzel nem értek egyet,mert 2 partneremmel is azon voltuk hogy gyerek és család, de sajnos nem jött össze. A párom szerint azért jó az idősebb férfi, mert a tapasztaltsága, higgadtsága miatt inkább meg tud benne bízni, viszont egyben el is várja, hogy azokat a dolgokat amihez ő nem ért vagy nem tud vele foglalkozni azt a tapasztaltabb, rutinos fél megoldja. Úgy fogalmazta ezt meg az exem, hogy könnyebb vele az élet, nem követ el annyi hibát, nincs annyi veszekedés, jobban tud értékelni valakit akire fel tud nézni.

2020. febr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
A legtöbb idősebb megkeseredett unott ember azért kell a fiatalabbnak mert foggalma sincs milyen idősebbnek lenni. Az idősebb meg élvezi hogy van kinek dirigálni, így valamennyire férfinak érezheti magát.
2020. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Engem sosem vonzottak a nálam idősebbek. Hozzám képest lassabban reagálnak, kimértek, rezignáltak, számítóbbak, ridegebbek általában, cinikusabbak, túlságosan a tapasztalataikból indulnak ki, nem az adott helyzetből, nem annyira idealisták általában, nem rugalmasak, begyöpösödöttebbek, kevésbé tudnak szívből szeretni, anyagiasabbak (nem velem akit meg akarnak szerezni, hanem másokkal, és ez taszít). A bőrük fáradtabb, őszülnek, nem annyira dinamikusak mint a fiatalabbak. Én mindig attól tartottam volna hogy szegény szívrohamot kap tőlem, mindent szép lassan kell csinálnom-mondanom hogy alkalmazkodjak, és mindig udvariaskodnom kell vele. Mondjuk az öcsém is kicsit fiatalabb nálam, és a párom is. De még majdnem ők is kicsit be vannak lassulva hozzám képest néha.
2020. máj. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondanám, ez amolyan bárgyú tudatlanság,naívság a nőknél. Van egy férfi, mondjuk 20 évvel idősebb, mint a nő kortársai. "Milyen érett, milyen okos!" Mondják. Csak mert van munkahely, darab föld, kecó, akármi. DE abba nem gondolnak bele, hogy ettől még semmivel sem jobb, mint a csaj kortársai, csak 20 évvel több ideje volt mindenre. Magyarán a csajjal egyidős hapsi lehet, hogy 20 év múlva sokkal több mindent felmutat majd, mint akit most istenít. Csakhát valahogy leragadnak a "milyen érett" szlogennél.
2020. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!