Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért hiszik a kövér nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszik a kövér nők magukat molettnek?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, h a kövér nők is azzal a jelzővel írják le magukat, hogy molettek! Pedig azért ez nem így van ám...Mert van ez?

2020. febr. 16. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Azert mert finomabban fejezik ki a vékonyra se az mondjuk,hogy gebe vagy botsáska.

Épp így jobb a Molett ,és nem azt mondani kövér, dagadék.


De tudjuk mit jelentenek a szavak.

2020. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez a kettő már szinoníma, szóval nem sokat érnek el vele. :)
2020. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Én láttam olyat is hogy azt mondta egy nő hogy átlagos testalkata van és a képen egy nálam 3x nehezebb nő volt. Pedig rajtam van egy pici felesleg... Ki érti...
2020. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó elfogadom, van benne igazság! De ez nem sértő a valóban molett nőkre akik valóban csak molettek? Formásak csak nem karcsúak?
2020. febr. 16. 11:16
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

De ez egyéni velemeny kerdese .

Van férfi akinek az 55kg s nő már kövér ,van akinek meg a 80kg s sem az...

Ezek nem kőbe vésett fogalmak hogy ki a Molett ki a vékony vagy az Atlagos

2020. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Fel regisztráltam egy társkeresőre azzal a céllal, h találjak egy molett nőt kapcsolatra...nem mert én is molett lennek csak nekem tetszik szerintem cuki! Erre a 90 % a kövér nőknek azt írja h ő molett és 167 cm magas és kiderül h 90 kg!
2020. febr. 16. 11:21
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne a számokra hagyatkozz konrketan hanem kérj teljes alakos képet .

Komolyan ,van olyan barátnőm 165cm 90 kg koruk van ő is de nem mondanád meg róla ,mert szerencsés az alkata,vékony derék szeles csípő.

2020. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Molett=kövér.

Rajtam kb 10 kg felesleg van és dagadtnak,kövérnek,vizilónak mondom magamat.A molett szó rém undorító.

2020. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Mert a dagadt nők önérzetét sérti, ha be kell ismerniük, hogy dagadtak.
2020. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

"azt írja h ő molett és 167 cm magas és kiderül h 90 kg!"


Te dagadtnak tartod, nekem meg kb ilyenek jönnek be, már ha jó a súlyeloszlás.

2020. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!