Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha most mégis az miatt kapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most mégis az miatt kapok elutasítást, mert kövér vagyok akkor mit beszél mindenki hogy a lélek számít?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam tindert, raktam képet arcról, jelentkezőt felhívom beszélünk saját költségre egy órát, mire mondja hogy ugye nem azért reméli nincs baj odalent... mondom potens vagyok ha ez a nagyon fontos kérdés. Mondja nem nem ő arra gondol nem vagyok-e túl kövér (141 kg vagyok és 180 magas). Mondom ez mit számít jól megértjük egymást, erre ő hogy hát ha ezt tudja nem beszélgetett volna ennyit velem. Pff... és nem ez az első ilyen. Nagyon a legalja, kíváncsi volnék vajon csak a társkeresőn gyűlnek az ilyenek vagy az életben is ez vár rám. Képmutató nők, bezzeg ha ferrarid van akkor a lélek miatt van veled jaja... 21/f
2020. febr. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Az életben is ez vár rád. A 140 kilós tömeg betegesen sok, a betegségeket pedig érdemes mihamarabb közölni ismerkedésnél.
2020. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki? Én alig találkoztam még olyan emberrel, aki szerint csak a lélek számít.
2020. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
28%
Csak itt a GYK-n nem számít külső (se a pénz, farokhossz stb). Itt mindenki álszent ilyen téren szóval ne az itteniek véleményére hallgass. Amít leírtál, az a való világ!
2020. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
21 évesen 141 kiló... 30asként már minden izületed kilesz és esélyes a cukorbetegség. Szerinted ez egy perspektív párkapcsolatba belefér? Franc sem akajra ezt végiszenvedni a párjával, inkább olyat választ, ahol ez nem előre determinált.
2020. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
Senki sem mondta ezt. Sőt, még itt az oldalon is kb egyöntetűen elismerik, hogy számít a külső. Az, hogy a belső fontosabb, hangsúlyosabb vagy "nagyobb szűrő", nem jelenti azt, hogy ha valami nagyon visszataszító a másikon külsőre, akkor is jó lesz, csak azt, hogy megengedőbbek ezek az emberek.
2020. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
A lelek szamit, ha normalisan nezel ki. Ami nem azt jelenti, hogy kigyurt szalkas valakinek kell lenned, hanem hogy pl nem vagy 140 kilo, hanem csak mondjuk 90 max.
2020. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Próbálkozz hasonló testalkatú nőknél. Vagy fogyj le, mondom ezt én, aki 110 kg a 180 centihez. Szóval rám is rám férne a fogyás.
2020. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Ép testben ép lélek :).
2020. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Hacsak nem valami komoly betegségről van szó, akkor a kövérség bizony egyenlő a lustasággal és az igénytelenséggel. Ezek pedig nem csak esztétikai szempontból marha gáz tulajdonságok egy emberben.
2020. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
19%

Ez a nők álszentsége hogy csak a belső számít. A külső ÉS belső is legyen toppon lehetőleg, 24/7-ben, akkor talán megfelelsz valakinek.


Amúgy meg tegyél ki teljes testet képet, akkor nem lesz ilyen. Nőknél ugyanez, kitesz arcképet aztán kiderül 100+ kiló. Elég kiábrándító.

2020. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!