Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gond lehet társkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond lehet társkeresésnél ha én nem beszélek angolul meg más nyelven se?

Figyelt kérdés

Ez hátránynak számít?

F


2020. febr. 16. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
hat mondjuk uk-ban vagy us-ben elegge.
2020. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Nálam eléggé, tekintve, hogy mind a tanulmányaim, mind a munkám a nyelvekhez kapcsolódik (angol, olasz, és nemsokára a norvég is) kapcsolódik, és szerintem legalább angolul tudni alapfokon mára olyan alap dolog, mint a jogsi vagy a főzés, sütés magunkra.

Mondjuk én az UK-ban élek, szóval kétlem, hogy itt szembejönne velem olyan, aki nem tudna legalább angolul, de ez még Magyarországon is zavart volna, hiszen mióta élek imádok utazni és nyilván a párommal is elmentem volna és zavart volna, ha nem tudott volna megszólalni, vagy ne tudta volna megismerni a külföldi barátaimat.

20/L

2020. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
hát lehet hogy a franciát nem ártana a nők általában szeretik 😀
2020. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én inkább lustának tartanálak, hogy 12 évnyi nyelv óra után megszólalni sem tudsz. Ha meg diplomás vagy és nyelvvizsgád is van, akkor meg főleg.

Kicsit nehéz elhinni, hogy 12 évnyi heti 3-5 órából semmi nem maradt meg.

2020. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Magyarul se beszélsz? 🤔
2020. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem érted a memeket, akkor határozottan.
2020. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
A magyar emberek minimum 95%-a semmilyen idegen nyelven nem beszél, így nem nagy hátrány.
2020. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Eleg ciki, ha angolul se tudsz 2020-ban. Leginkabb munkakereses szempontbol hatrany, de szerintem alapnak kene lennie mar, hogy tarsalgasszinten beszel az ember angolul.
2020. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es! A magyarok 30%-a beszél idegen nyelven, európában csak a spanyolok vannak mögöttünk ezen a téren. Abban van max igazad, hogy abból a 30%-ból 10-20% már külföldön van.
2020. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
#9 Az a baj, hogy az ilyen felmérések önbevalláson alapulnak, és aki épphogy elmakog pár mondatot egy nyelven, az már azt hiszi, hogy beszéli azt. Valódi nyelvtudás még egy középfokú nyelvvizsga mögött sem mindig áll.
2020. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!