Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan duci kövér pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan duci kövér pasi aki büszke a súlyára?

Figyelt kérdés

Vagy ők is előnyösen fotozkodnak, szépítik az adatokat ? netalán büszkén felvállalják az alkatukat?

Nem provokatív kérdés szimplán érdekel.


2020. febr. 16. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
En meg csak 85 vagyok de büszke vagyok hogy mar sikerült idáig felhiznom
2020. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én 160 centi vagyok, majdnem ugyanannyi kiló hehe :D
2020. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Duci pasi :DDDD

befosok

2020. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%

Mennyitől lenne a kövér? Akinek azt mondtad, hogy nem kövér a magasságához képest lehet elhízott, ha ez nem izomból tevődik össze, gondolom nem írt volna, ha nem zsír lenne rajta ennyi. (87kg-s)


Az ilyen elhízott emberek nem csupán férfiak, nem a büszkeségük miatt nőnek ilyen nagyra.

Azért zabál a java részük, mert boldogtalan, ha csupán enni szeretne ehetne zöldséget is, ennek ellenére mégis a szénhidráttal magasan (és/vagy a kettő keveréke) zsírral telített dolgokat zabálják.


Endorfin termelődik, ebből következőleg öröm érzetet él meg, erre pedig azért van szüksége ,mert boldogtalan.

Jelentős részük ezért zabál, mert lelkileg van problémájuk, gyerekkorból szerzett sérelmek vagy más oka van a boldogtalanságuknak.

Szinte lehetetlen olyat találni,pl: aki 170cm és 110kg és lelkileg kiegyensúlyozott, ez abszurd.

Esetleges kivételként megeshet az, hogy a lelke már rendben van, de a súlyát nem tudja már leadni egyéb egészségügyi okok miatt könnyen.

2020. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Hogy lehet v ki büszke a kövér pohos hasára vagy pl a sörhas ra.

Amint Norbi irt a nőkről, az a pasikra is érvényes.

Igénytelen aki nem ad a súlyára, nem tesz semmit annak érdekében hogy jobb legyen, peddig napról -napra látható a negatív változás, és egészségtelen IS.

2020. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én 190/100-110kg vagyok de nem mondanám magam kövérnek vagy hasonló. Azt tudom h van némi felesleg rajtam de semmi olyan ami zavarna. Edzek nem kis súlyokkal, van alakom és formám is. Megvagyok elégedve magammal, persze a fejlődni vágyás h egyre többel és többel tudják dolgozni itt van belül és azt sugallja h ez semmi tudok én többel és többel is meg ha néha nem is :D de mi ihlette a kérdést? Vagy miért kérdezed?
2020. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Hogy valaki elfogadja magát, vagy büszke is rá, nem ugyanaz.


Van, aki genetikailag, alkatilag duci.

Van, aki elhanyagolja magát, zabál, iszik, s azt hiszi, hogy ő a nagy sörhasával és rengő hájaival, tokájával is Adonisz, mert fegyvert hord a gatyájában.

Hát nem.

Aki alkatilag kövér, az is törődjön magával, mértékkel egyen-igyon, mozogjon, legyen feltűnően ápolt.

2020. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Homer Simpson.

2020. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
173 centire vagyok 88 kiló. Minden egyes gramm túlsúly 110% zsír. Én nem gondolom magamat ettől függetlenül kövérnek - a nők gondolnak annak. Büszke vagyok rá? Nem, de nem is zavar. Egyedül az zavar, hogy a társkeresésben az esélyeimet a nullával egyenlővé teszi már ez a nem túl jelentős ballaszt is. Egyébként a #14 válasza talált, süllyedt.
2020. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!