Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 51 kilóval, ízületi problémákk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

51 kilóval, ízületi problémákkal és munkanélküliként tényleg genetikailag antiférfi vagyok?

Figyelt kérdés
Hiába sportolnék egyrészt korábban sem tudtam izmot felszedni az utóbbi 1 évben pedig olyan szinten tönkrementek az ízületeim, hogy semmi értékelhetőbb súlyt nem bírok emelni. Annyit értem el az életben, hogy van egy friss diplomám és egy jogsim, de előbbi ellenére mégsem találok munkát. Barátnőm természetesen sosem volt. Mi a fenét tudnék magammal kezdeni, hogy legyen legalább egy hűséges barátnőm? Nem kell szex meg fényűzés, elég lenne egy hűséges, empatikus csaj, akivel majd gyereket vállalhatok.

2020. febr. 16. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak a súlyod a gond, adok én neked egy jó 40 kilót ajándékba és akkor egysúlyban leszünk átlagosak. Csak én magasabb vagyok.


Ez a "jajj ízületi probléma" elég munkakerülő-duma, nálunk az örök lógós mond mindig ilyeneket.

2020. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Röviden: igen
2020. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

'Ha csak a súlyod a gond, adok én neked egy jó 40 kilót ajándékba" legszivesebben arcon csapnám az ilyen megjegyzéseket. én is vékony vagyok és herótom van ettől a dumátol.... komolyan vicc, felesleges.


el kéne menni vizsgálatokra, hogy miért nem tudsz hizni és miért mentek tönkre az izületeid...

2020. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Úszni rossz ízületekkel is lehet például. Olyan nincs hogy megfelelő táplálkozás mellett a mozgástól ne izmosodna az ember legfeljebb nem látványos a változás de az erőnléten érződik.

De legyünk őszinték ez a legkisebb problémád. 51 kilóval hacsak nem vagy törpe akkor erősen alultáplált lehetsz. Magasságot mondjuk nem írtál de ha 160 cm vagy még akkor is sovány vagy ezzel a súllyal ha ennél magasabb valószínűleg már kóros az állapotod. Ez a legkevésbé se vonzó. Aztán ott az hogy nem tudsz emelni súlyt. Komolyan érdekel hogy viszel haza egy rendesen megrakott szatyrot bevásárlás után hogy a bútorok mozgatása vagy kerti munka fel se merüljön. Gondolom az ízületi fájdalmak állandóak tehát folyton van min panaszkodni és a munka mellett remekül lehet kibújni vele bármilyen tevékenység alól. Pl hosszabb séta kirándulás túra bicikli stb. Ezen felül munkanélküli vagy ami feltételezi hogy vagy éhezel vagy otthon élsz és valaki eltart.

Na most ezt összegezve :

Nem vagy vonzó

Nincstelen vagy

Minimum egy de inkább két szempontból is krónikus beteg

Gyakorlatilag épp csak ellátásra nem szorulsz

Eddig se volt közöd nőkhöz

És szex nélkül akarsz gyereket (?) vagy őszintén ötletem sincs az utolsó mondatot hogy kell értelmezni.

Ezek után mi a terv? Eleve a szex része egy egészséges kapcsolatnak és ha nem tetszel a párodnak ez ki is esik. Hűséget meg nem várhatsz el szex nélkül (hacsak nem aszex a csaj) Komoly egészségügyi gondjaid vannak amik akadályoznak az átlagos életvitelben. Ezen felül nincs anyagi háttered sőt jelenleg semmilyen jövedelmed. Mire és hogy akarnál gyereket?

Gondolom a felsoroltakon túl lelkileg se vagy a toppon ami további kérdéseket vet fel.

Összességében igen alkalmatlan vagy egy egészséges párkapcsolatra jelenleg.

2020. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
igen
2020. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%

#3


Jó, nekem meg belőletek, hogy mindig rossznak fogjátok fel azt ami valójában áldás. Én mindent megadnék egy ilyen tulajdonságért, hogy ne hízzak semmitől. Feleennyire pocsék lenne az életem.

2020. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Elég sok a kifogás.

Arra meg nyakamat rá merem tenni, hogy csak Hódi Pamela féle nők jöhetnek szóba a fiúnál.

2020. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Minek akarsz gyereket ezzel a genetikával?
2020. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Arginint szedjel meg hasonlokat!

Lesz baratnod,de ahoz vidam.laza jo duma kell,h a csajtmindig meg tud nevettetni.

2020. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 Na vajon miért? Mert két ember könnyen fenn tud tartani egy háztartást. Szüleim meghalnak és senki nem fog támogatni és egyedül úgy bekattanok a magánytól, hogy akár öngyilkos is lehetek. Ráadásul ott a csok, adókedvezmény és ezernyi plusz bevétel a gyerekek után.
2020. febr. 17. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!