Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom, mert kerülöm a lányok-nők társaságát?

Figyelt kérdés
Magamba neveltem hogy úgysem lehet barátnőm, úgyis kevés lennék hozzájuk ezért felesleges törődnöm velük. Csakhogy eléggé rossz érzés önt el amikor figyelmen kívül hagyom őket és rájuk sem nézek szándékosan.

2020. febr. 18. 18:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A furcsa vagy belülről az alatt mit értesz?
2020. febr. 18. 19:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Írj ki róla hetente min. 4-5 kérdést.
2020. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Ilyen a szociális kondicionálásod, ezen kell változtatnod. Ha nem akarnál belül változatni ezen, akkor ki se írtad volna ezt a kérdést.Azt meg te is tudod, hogy homokba dugni a fejed semmire sem vezet, csak még jobban tépázni fogod magad.


Egyszerű a képlet. Menj és ismerkedj. Olyan lesz ez, mint a biciklizés. Nem várhatod el, hogy James Bond leszel amikor először kezdeményezel egy csajnál és majd egyből minden nő a lábad előtt hever. Fogadd el, hogy most szar vagy és próbálj meg javítani rajta. Igenis a szociális készségek fejleszthetők.

2020. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy fejleszthetők de olyan érzésem van mintha már nem is akarnám. Látom rajtuk,hogy nem örülne neki egy lány sem ha hozzá szólnék. Messziről elkerülnek engem.
2020. febr. 18. 20:22
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

Balázs, takarodj már a büdös francba.

Válaszolók! Mint ahogyan ti is gyanítjátok, egy diagnosztizálatlan pszichiátriai kórképessel beszélgettek, aki kiagyal nemlétező problémákat, hogy a szülein kívül mással is kommunikáljon.

2020. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
A lányokkal legyél ilyen kis tökös, Bazsi.
2020. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem az én világom.
2020. febr. 18. 20:55
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg.
2020. febr. 19. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!