Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
 231/240 anonim ***** válasza:
100%

ahogy én észrevettem, pont ezek az ön felismerési és önismereti dolgok vezetnek el egy ideális kapcsolatba.

be kell látni, hogy nők önzőek, kicsinyesek, bosszúállóak és érzelmek által irányítottak, nem pedig logika által.

annyi az egész, hogy ezt felismerve és elfogadva kell hozzájuk állni és kész.

de ez ugyanaz, hogy a gyerekedre sem haragszol azért, mert eltör egy vázát pl.

nézel egy csúnyát, majd nevetsz egyet és azt mondod-na hozz egy seprűt, semmi baj:)

nem pedig lelki társként, egyenlő félként tekinteni rájuk, mert gondolom abban egyetértünk , hogy ilyesmire a nők tartósan alkalmatlanok jellemükből és ösztöneikből adódóan.

szóval valahogy úgy mint az örömlányoknál, a kikapcsolódás egy formái.

annyi, hogy a választott folyamatosan ott van, de soha nem kerül olyan pozícióba, hogy jelentősen be tudjon zavarni a hatékony ügymenetbe:)

nekem működik.

szóval nem értem miért hiszed azt, hogy hinni kellene nekik?

megnyílni sem kell, mert nem érdekli őket.

2021. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/240 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt írta, hogy feleség mellett eljár az úgy könnyebb azért, mivel otthon megkapod a szexdn kívül a többit, amit nyújt egy kapcsolat.


Akinek viszont rohadtul senkije sincs, csak néha dgy prosti, ag nem egy felemelő élmény. Én is ezért nem bírom rávenni magam 31 évesen.

2021. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/240 anonim ***** válasza:

"

a prosti dolgon meg nem értem mit vacillál itt a kérdező": Azért variálok rajta ennyit mert én nem szeretek igazán a nők közelében lenni. Kellemetlen volt mindig is a közelségük és természetesen valamilyen szinten félek is tőlük. Emiatt úgy érzem,hogy egy prostinál csak leégetném magamat.

2021. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/240 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi, házas férfiként is leégetheted magad akár a feleséged, akár egy prosti előtt.


Nem kell hogy 20 centis legyen, de ami biztos, az az, hogy legyen minél vastagabb. Sok feleség azért kerüli a szexet, mert a férjének vékony. Sőt, sok nő kerüli az orált is.


Ha elmész egy prostihoz és vékony a farkad, konkrétan kiröhög, csak nem a szemedbe. Ha a vékony farkadra gumit kell húznod, majd egy tág prostiba rakod, akkor inkább ne is pazarold a pénzed.


Az egy dolog hogy bevállal, de sem ő, sem te nem fogod élvezni, ha nem vagy egy prosztó tahó, akkor azon fog kattogni az agyad hogy rommá êgeted magad.

2021. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/240 anonim ***** válasza:
Ezek után akkor mi legyen?
2021. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/240 anonim ***** válasza:
92%

Semmi! 😂 De tényleg! Én bejártam az utat, mindent kipróbáltam. Ha gondolod járd be te is. Csodák nincsenek, arra ne számíts.


A gond az, hogy a hormonok szerint kell a szex, de ehhez nincsenek meg a jó alapok. Esetleg valami szolgalelkű önbizalomhiányos nő... Olyan még nem volt, de én már figlalt vagyok, ez az opció részemre kilőve. Neked viszont jó lehet.

Mondjuk az a nő sem fogja élvezni a szexet, max csak nem fog szólni, és lelépni sem mer. Vékony farokkal felejtsd a jó szexet oda-vissza. Az orál meg a kézimunka sem jelent megváltást, főleg ha tisztába vagy a lényeggel.

2021. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/240 anonim ***** válasza:

Arról nem tudok megfelelő választ adni,hogy a farkam kevés lenne-e a nőkhöz mert kipróbálva nem volt sohasem.


A szexuális vágyról pedig csak annyit szeretnék írni,hogy 23 évesen olyan érzésem van mintha teljesen eltűnt volna az életemből. Mivel legbelül mindig is éreztem, hogy kevés vagyok a nőkhöz ezért szinte bennem soha nem tomboltak a hormonok.

2021. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/240 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsés vagy! Én szexelnék minden nap, csak nincs kivel, ugye a kezem meg meg van kötve.
2021. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/240 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ha ez szerencsének mondható.
2021. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/240 anonim ***** válasza:
100%

Az aszexuális nőkről egy régi vicc jutott az eszembe:

Mi a különbség a rendes lány, a k.va és a rossz k.va között?

A rendes lány csak velem csinálja.

A k.va csinálja velem és másokkal is.

A rossz k.va meg mindenkivel csinálja, csak velem nem!


Természetesen mint mindig, így most is igaz a mondás, hogy kinek nem inge, ne vegye magára!!!

2021. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!