Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők elitélik a szex/laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők elitélik a szex/laza kapcsolatot kereső férfiakat, vagy azokat akik a lesz ahogy lesz elv alapján ismerkednek, miért van minden nőnek szeretője, szexpartnere, alkalmija?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy aki öszinte az elmondja hogy max 1-4 hete szexelt utoljára, de felháborodik ha a férfi szóba hozza a szex témát? Nyilván ha egy átlagos vagy gyengém kategóriás pasinak is annyira egyszerű lenne szexpartnert találni akkor egy kapcsolati ismerkedésnél nem lenne ennyire központi téma a szex ès kevesebb hazugság és átverés lenne ismerkedéskor...

2020. febr. 21. 10:56
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Tényleg? Tényleg minden nőnek szeretője van?
2020. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

- Azt nézem le, aki hazudik erről.

- Sosem csaltam meg senkit, sosem szeretőztem, sosem volt egyéjszakásom.

- szex kapcsolatom egyszer volt, az is másfél évig tartott és érzelmek is voltak benne. Inkább barátság extrákkal. Nem néztem le a partneremet, természetesen.

- Az a nő aki nálad többet szexel,azért teszi, mert ha meg akarod ismerni a másikat, hogy jó-e kapcsolatra, ennek a szex is része. Ha bármelyik meggondolja magát, mennek tovább. Én ismerek nőt aki csak komoly kapcsolatot szeretne, de több pasival volt mint én, mert keresi az igazit, de többnyire otthagyják, vagy eleve olyanba megy bele, ahol nem boldog.

2020. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Amilyen nőket eddig ismertem, inkább voltak 3 évet szex nélkül 2 komoly kapcsolat között, mintsem alkalmiba belemenjenek. És szerintem inkább ez az átlag, egy nő jól elvan szex nélkül egyébként is. Ne a gyakoriból indulj ki, itt is legtöbbször csak a frusztrált férfiak terjesztik a minden nő k_rva mantrát.
2020. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

Én sem bocsátkoztam bele soha egyészakás kalandokba, sem pedig szeretői viszonyba. Nem tehetek róla, de nekem fontos hogy megismerjem a másikat. Volt egy eset, hogy valaki azt mondta, hogy 3-4 hónapig a környéken fog dolgozni, van felesége és adfig keres valakit szexre. Nemet mondtam, pedig jól nézett ki.


Utolsó szerintem a mi den nő k*rv@ valamelyest igaz. De nem mindegy, hogy mindenkié, vagy csak a párjáé. Így szívesen lennék r*bi.

2020. ápr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Senkinek nem jó az, és nem is szeretné, hogy csak szexet adjon és kapjon. Férfinak se, nőnek se. Akkor se, ha mást mondanak. Ez persze az én véleményem, nem kötelező egyetérteni.
2022. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!