Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keveset kereső férfiak (kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset kereső férfiak (kb 300 netó alatt), ti milyen másodállást vállaltatok, hogy a nők fel tudjanak rátok nézni és magatoknak is bizonyíthassatok?

Figyelt kérdés
Én diplomás vagyok, de csak 230 at kapok 34 évesen. Tavaly dobott ki a barátnőm, az okokat nem mondta, de szinte biztos, hogy az az oka, hogy csak ennyit kerestem. Ő call centeres egy nagy multinál 380 nettóért, 1 évig tűrt nekem, mondta, hogy keressek más melót, pl multinál. Kb 92-93 helyre adtam be, és sehonnan sem jött visszajelzés. Ez szerintem őt is zavarta, hogy ennyin maradok és erre bizony nem lehet családot alapítani, ha az ő fizetése kiesik (29 volt és 2-3 év alatt gyereket akart). Azóta a családom is rág, hogy találj már valamit stb. Az a gond, hogy piacképtelen vagyok, egy nagyon nehéz szakot végeztem, aminek értelme semmi. Biológus vagyok, etológus. Sehol sem kaptam vele piacképes állást, így maradt az állatkert, vagyis ott maradtam. Gondolkoztam rajta, hogy 5 óra után elmegyek 6 órába valami gyárba, de akkor 15 év múlva lehet ,,kipurcanok" a sok melótól.
2020. jan. 6. 21:37
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

nettó-javítás (siettem a kérdés kiírásával).


Őszinte válaszokat.

2020. jan. 6. 21:38
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
de szép is az őszinte szerelem
2020. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%
Magamnak nem kell bizonyítanom, mások véleménye meg nem érdekel. Te is elmehetsz egyébként call centerbe.
2020. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Nettó 380 call centereskent.... Ja, persze
2020. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
igen, 5 év tapasztalattal annyit kapott. Napi 1 túlórával. 9 órát dolgozott.
2020. jan. 6. 21:49
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a munkád, minek váltanál? Oké, nem vagy milliomos, de gondolom, sejtette amikor téged választott. A baj az, hogy nem azt mondtad neki, hogy "én szeretem a munkámat, így fogadj el vagy szia!".Előbb felnéznének rád a nők, mint a rinya miatt, hogy "hjaaj, piacképtelen a diplomám".
2020. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hol fizetnek ennyit, de azok a áll centerek amiket ismerek ott max 300 a fizu
2020. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jártál így.

Szard le a pénzt, csináld azt, amihez igazán kedvet érzel! A pénz is jön majd vele, meg a nő is.

2020. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
74%
7-es! Aki jól beszél angolul-németül és még valami harmadik ritkább nyelven és még jó is a munkájában, meg van valami diplomája az megkereshet ennyit, nem mindennapos, de lehet.
2020. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő a pénz miatt van veled, akkor felejtsd el.
2020. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!