Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő is van olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van olyan helyzetben, hogy csak haverként tekintenek rá a férfiak? Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jön össze egy normális párkapcsolat sem, ahol én szeretném ott a haveri zónába kerülök, amikor meg valami csoda folytán érdeklődne valaki irántam egyszerűen nem tudok hozzá vonzódni az illetőhöz hiába próbálkozom. Mindenkitől azt a visszajelzést kapom, hogy nagyon rendes, jólelkű stb. vagyok de ennyi. Külsőre átlagos vagyok, nem bomba de nem is ronda.

2020. febr. 22. 19:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy szexi, nincs kisugárzásod, nőként unalmas vagy, nem kívánnak rád. Sajnálom, nem hangzik túl jól de valószínűleg ez az oka.
2020. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

9-es:

Nem, nyitott típusú ember vagyok. De én inkább azt érzékelem, hogy ma a férfiak körében a nagydumás, rámenős, mindenre kapható nők a népszerűek (az összes ilyen barátnőm kapcsolatban van és rajong érte a párja), ellenben aki nem ilyen annak nem igazán működik ez a párkeresés (sok barátnőm jár hasonló cipőben mint én).

2020. febr. 22. 19:27
 13/21 A kérdező kommentje:

11-es:

Igen, ebben lehet valami, erre már én is gondoltam.

2020. febr. 22. 19:28
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Velem is előfordult már. Általában néhány mondat után bekategorizálnak valahová (ami általában nem a "leendő feleség", hanem a "jófej haver" kategória), aztán innentől kezdve törhetem magam, senki nem kíváncsi arra, hogy mi van a felszín alatt. Nálam ennek egyrészt az az oka, hogy nem vagyok otthon semmi "férfi témában", mint a számítógépes játékok, foci, autók és egyebek, így nem tudok velük ilyesmiről beszélgetni, unalmasnak tartanak. Másrészt messze nem vagyok valami vérfeminista, de képtelen vagyok elviselni a lesajnálást, amiért pl nem értek a fent felsorolt témákhoz, önállósághoz szokott nőként pedig egy kapcsolaton belül is szeretnék bizonyos szinten önálló lenni, nincs szükségem arra, hogy valaki terelgessen, támogasson (anyagilag), babusgasson, nem vagyok gyámolításra szoruló, törékeny kis virág, ezért férfiasnak, túl távolságtartónak tartanak, vagy egyenesen kamusnak hisznek, aki csak "hülyíti" őket.
2020. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

Lehet h fius vagy gesztikulaciokban hanglejtesben?

Vagy csak nem veszed eszre azokat a sracokat akik korulotted legyeskednek.

2020. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%

"az átlagosok között keresgélek."


Ha ez _valóban_ így lenne, percek alatt lenne párod.

2020. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15-ös:


De észreveszem, akik akarnak valamit nem vonzódom hozzájuk, komolyan rá kellene magamra erőszakolni őket akkor is ha taszítanak? Próbálkoztam, de képtelen vagyok rá.


16-os:

Ez hülyeség. Csak a férfiak gondolják, hogy a nőknek milyen könnyű a párkeresés. Ez nagyon nem így van. A férfiak nagy része is a felsőkategóriás nőket keresi...

2020. febr. 22. 19:54
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Lehet pont egymast keressuk :)
2020. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Lehet szimplán dagadt vagy vagy párként nem felvállalható.
2020. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bármikor összejöhet, az, hogy eddig nem jött össze, vagy olyanokkal találkoztál akik csak haverként kezeltek, semmit sem jelent.
2020. febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!