Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta elhíztam nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta elhíztam nem merek hozzászólni a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amíg vékony voltam addig lazán tudtam ismerkedni. Amióta viszont elhíztam nem merek közeledni lány felé. Visszafogyni nem tudok (próbáltam), nincs akaraterőm.

185/90 kg vagyok most :(. "Fénykoromban" 2-3 éve 65-70kg voltam... :( De most kövérként nem merek ismerkedni.

21/F



2020. febr. 23. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

185 centihez hol kövér a 90 kg? Tök normális testsúlyod van, én egy 65 kilós pasit körberöhögnék, már bocsánat.

Ha plöttyedt vagy, és azért érzed magad kövérnek, akkor menj el edzeni, de ha csak a számokból indulok ki, most van normális alkatod, eddig voltál ijesztően sovány.

2020. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️
2020. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem higy ezen a pár kilón múlna,mikor a kérdést olvastam azt hittem kórosan elhízott vaalki panasza...

Nem vészes kis sport és teljesen jo 😊 de sok nőnek bejön a maci alkat is.

2020. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én barátom sem egy vékony alkat. És tudod, többek közt azzal fogott meg, hogy ennek ellenére is mert ismerkedni velem, nem úgy állt hozzá, hogy úgysem lenne esélye, mert én vékonyabb vagyok, ő pedig nem. Hidd el, sok lány szereti a husisabb/ macisabb fiúkat. :)

Nagy hiba lenne emiatt elhalasztani az ismerkedés lehetőségét.

Ráadásul a 185 centihez a 90 kilogrammot még nem nevezném elhízásnak.

Remélem segítettem, de nyugodtan írj, ha van kérdésed:)

2020. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
100 kg-os nő vagyok és könnyedén pasizok. Mi itt a gond?
2020. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#6 jó de te nő vagy.
2020. febr. 23. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező a jó de te nő vagy hozzászólásod z végtelenül szánalmas! Nem a súlyod a gáz, hanem a hozzászólásod. És a válaszolóval szemben (a hölgy aki azt írta hogy 100 kg-osan is ismerkedik) sem korrekt. Meg úgy eleve sem. Miert? Csak a szerencsétlen lúzer pasik hiszik azt hogy a nőknek könnyebb. Valamiben talán az, valamiben pedig r**hadtul nem.

A gyengeség es akaraterő hiánya az meg az élet számos területén igen komoly jellemhiba.

1. A te magasságoshoz ez a súly egyáltalán nem kóros vagy túl sok, sokaknak bejön.

2. Ha így nem megy, akkor ahelyett hogy itt rinyálsz meg másokra mutogatsz hogy de bezzeg neked/neki könnyebb húzz le az edzőterembe. Mert az önsajnáltatás egyrészt rém gáz, másreszt abból nem lesz barátnő. Egeszséges önbozalomból meg ismerkedésbőp meg lesz. De persze otthon mereszteni a segged addig amíg 150 kg nem lesz es zabálni az sokkal egyszerűbb...

Minden csak döntés és hozzáállás kérdése.

2020. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 186 cm vagyok és 65 kiló. Nem egyszerűbb barátnőt találnom. Pont inkább nehezíti a helyzetem.
2020. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Első válaszolóhoz csatlakoznék. 185cm magas vagyok, és 100kg :D Mi ezzel a probléma? A magassághoz elmegy, nem mondanám magam kövérnek, sőt, de azért érzem (illetve látom is) a hasamon azt a kis felesleget. Ruhában nem igazán észrevehető. Tény, hogy nem ártana gyúrni, mert nem sok izom van rajtam. De én normálisnak, átlagosnak mondanám magamat. :D


Utolsó... 186cm? és 65kg? Az konkrét... Rendelj minden nap legalább kétszer pizzát, és irány a McDonald's :D

2020. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
120 kilósan még megérteném, de 90-el nem. Az még bőven az a határ, amiből sok mindent ki lehet hozni ;)
2020. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!