Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta elhíztam nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta elhíztam nem merek hozzászólni a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amíg vékony voltam addig lazán tudtam ismerkedni. Amióta viszont elhíztam nem merek közeledni lány felé. Visszafogyni nem tudok (próbáltam), nincs akaraterőm.

185/90 kg vagyok most :(. "Fénykoromban" 2-3 éve 65-70kg voltam... :( De most kövérként nem merek ismerkedni.

21/F



2020. febr. 23. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%

#8-asnak


Bocs de teljesen igaza van a kérdezőnek... A nőknek akkor is könnyű pasizni ha 100kg-ot nyomnak... Míg ugyan ez pasinál iszonyat nagy hátrány.

2020. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

178/102kg vagyok.

Es eléggé bejövök a csajoknak.

2020. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy éli meg az ilyesmit szerintem, de biztos sokat segítenél magadnak, ha elfogadnád hogy ez nem a világ vége. Sőt, ahogy sokan mondják ez még teljesen jó. Ilyen minimális felesleggel csak emberesebbnek tűnsz, ami egy férfinél nem hátrány.

Mindegy h lefogysz innen, vagy kigyúrod magad, vagy esetleg akár így is maradsz, akkor is az önbizalom a legnagyobb fegyvered. Szóval azt kell megtalálnod újra legelőször

2020. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sosem mertem ismerkedni, hasonló okok miatt.


~185cm, 92-96kg.

Mivel viszonylag nagy a testsúlyom ingadozása, striáim is vannak (a combomon), így aztán még rondább vagyok...


19F

2020. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Hidd el, sok lány szereti a husisabb/ macisabb fiúkat. :)"


Ha ez igaz lenne, nem volna annyi "mackós" incel itthon...

2020. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!