Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek közül mi számít igénytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül mi számít igénytelenségnek egy huszonéves nő esetében?

Figyelt kérdés

1. Mindig ugyanolyan egyszerűen hordja a haját. Soha nem göndöríti és nem vasalja ki.

2. Van hogy évekig nem megy fodrászhoz.

3. Soha nem sminkel alkalmakkor sem.

4. Soha nem hord egyberuhát.

5. Nem hord magassarkút, csak laposat.

6. Nem használ semmilyen arcápolót, bőrradírt, testápolót stb.

7. Soha nem megy manikűröshöz.

8. Természetesen hagyja a szemöldökét, csak néhány kósza szálat húz ki.

9. Szabálytalan a fogsora.

10. Nem hord fülbevalót.

11. Nem szőrteleníti az alkarját.

12. Nem használ parfümöt, csak ritkán.


Kort és nemet is írjatok. Köszönöm



2020. febr. 25. 18:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Rám akarta írni a hajvágást, mert egybeolvasta a két kommentet."

Lehet, hogy igazad van, azért vettem magamra a hajas részt is, mert a legelső itteni kommentemben én használtam azt a konkrét szókapcsolatot, hogy "egészségügyi hajvágás". Akárhogy is, nincs sok értelme annak, amit írt. Nem azért vagy csúnya (szerinte), mert otthon vágod a hajad, hanem azért vágod otthon a hajad, mert csúnya vagy. :D

2020. febr. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

2, 6

21/N

2020. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem:

2, 6 elég igénytelen. (Kivéve, ha otthon vágja a haját rendszeresen magának)

3. fura tud lenni, abszolút nem vagyok híve a sminkelésnek, sőt, de egy alkalmi ruhához a SEMMI smink furcsa.

7. nem gáz, de akkor otthon manikűrözze magát

11. attól függ, mennyire szőrös természetesen, ha nem fekete dzsungel, akkor nem gáz szerintem

2020. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!