Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok között is van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok között is van olyan aki azt érzi hogy nem fog párt találni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi az oka, miért érzed ezt?

Hány éves vagy? Volt már barátod?


Én fiú vagyok, de szerintem nekem sosem lesz barátnőm, mindig is olyan elképzelhetetlennek tartottam hogy legyen nekem barátnőm. Pedig szeretnék már évek óta, de egy hozzám illő lányt sem találtam eddig.


2020. febr. 25. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

99 vagyok és Neked tartogattam magam!


randi?

2020. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, lány, még sosem volt barátom, és ha ilyen tempóban haladok, soha nem is lesz.

Eddig egyetlen fiúnak, most már inkább férfinak sem keltettem fel az érdeklődését, még életemben nem hívtak randira sem. Stabil állásom van, jól keresek, nem tartom magam csúnyának, igyekszem csinosan öltözni. Ami negatívum, hogy főleg idegenek között zárkózott vagyok, de általánosságban is nehezen nyílok meg. Próbálok beletörődni a helyzetbe, mindenkinek nem juthat pár.

2020. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint te kérdező elég sokáig a huszas éveim elejéig aztán lett valakim (bár ne lett volna , na de ), hidd el hogy rengeteg lány van a világban és neked is simán összejöhet. Elhatározás kérdése, ki kell lépni a komfort zonádból és olyan dolgokat csinálni amiket eddig nem igazán és ezeken átlépve egyenes az út egy barátnőig.
2020. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
2-es mondjuk betehetned a lábad valami szórakozóhelyre, valami rendezvényre, programra, a világon nincs olyan nő aki után nem érdeklődnémének, más kérdés hogy kik, de fognak... A másik jelezni kene annak aki tetszik neked, mosolyogj, szemez, a nőknek is tenni kell valamit, akár kezdemenyezhetnel is ha úgy van.
2020. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt barátnőm. Vagyis csak barát-barátnőm volt eddig, akivel nem történt semmi intimebb dolog, csak beszéltünk a szexről.

Igen, tényleg egyetértek azzal, hogy ki kell lépni a komfortzónából, mert nekem például van kb 1 jó barátom, a munkahelyemen pedig csak 40+-os férfiakkal vagyok 29 évesen. Szóval ki kell lépni, csak nehéz, én még gyűjtöm ehhez az energiát egyelőre.

2020. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Gazdag férfit szeretnék, nem lesz egyszerű megtalálni, de nincs lehetetlen.
2020. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem sajnos h szintén én se keltem fel a férfiak érdeklődését, egyszerűen nem közelednek felém illetve sokszor volt olyan h egy egy Ferfi ismerősöm megjegyezte h na xy barátnőm milyen jó csak még h szimpi, egy ideig nem zavaró de egy idő után mintha szürke egér lennék. 2 barátom volt de egyik se törődött velem. 25N
2020. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!