Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem túlzás, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem túlzás, ha a szülő megtiltja, hogy amíg nem lesz diplomájuk a gyerekeinek, addig nem lehet párjuk sem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 14:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Vidéken élek, meg nincs elég PÉNZ. Mert a pénz a szabadság ára, meg sajnálom az állataimat, azokat meg végképp nem vihetem albérletbe.


Meg ilyet, hogy veri valaki a felnőtt gyerekét, kicsiként hallottam ilyet... Meg mindenki egyből a páromra asszociál, biztos ő bánt, ha lenne....


Meg amúgy is, ha valakinek varátja van, "használják". Peti használja a Diát éppen stb.


Egyedül apám szomszédja verte a lányair, meg na "kiverte belőle azt a fekete gyeteket", értsd. felnőttként a barátját.


Néha úgy érzem én vagyok túl érzékeny, de szerintem ilyenek senkivel sem...


Amúgy elköltözni muszáj lesz, mert falun munka sincs, csak rosszabb lesz. Ez megy évek óta a sulival... Ősszel is eljátszottuk ezt...

2020. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Valószínű teljesen más személyiségek vagytok a. Egy hozzájuk hasonlót nem bántanának ennyire, téged meg a hozzád hasonló rendes csendes szülők nem bántanának. De ők mások mint te. Nálatok megy a hatalmi harc, és ez abból adódik hogy másmilyenek vagytok, na meg abból hogy ők tényeg pszichopaták, ahogy mondod.Normális szülő ilyeneket nem tesz, mint ők, de nagyon sok a nem normális szülő, azok aztán mindent tesznek. Ki kell szabadulnod, de ne harcolj velük nyíltan, értelmetlen. Többet ésszel mint erővel.
2020. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%
Tök mindegy, milyen személyiség, ha rosszabb" lennék, akkor is bántottak volna... Mindegy nekem milyen a személyiségem, más eddig sem bírta volna...
2020. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Hát lehet, de azért klikkesedni szoktak a rokonok is, szóval általában nem mindenkivel egyformák, hol ezzel "vannak jóban", hol azzal :). Persze a normálisabb emberek nem szokták a rokonaikon leverni a bénaságaikat, de hát elég sok a hülye.

Legalábbis akiket ismerek ott a hasonlóak szoktak brancsosodni, és ezen kívül az irigykedések mennek, plusz ha akarnak a másiktól valamit akk onnantól megy a jópofi. Egyébként milyen állataid vannak?

2020. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nálunk az öcsém a minden, mert ő fiút, őt nem verték, neki jó volt a kettes is, engem meg az 5 alá miatt szarrá kikészítették, nem vicc, meg a versenyen se jó a második helyezés, a 92 százalék miért nem 5-ös, megint nem tanultál...

Nem szwretnek ez tuti, akármit tettem. Engem tényleg soha senki nem bántott, meg ha csúfoltak is, annak is én voltam az oka, felhasználták ellenem, még 8 év után is felhánytorgatja, hogy gúnyoltak, mert "csúnya" vagyok. Lehet nem szakadt egy darab farmerban kellett volna iskolába járatni... Senki, még csak meg sem lökött, semmi ahhoz képest. Egy eset volt, mikor dorgot kevertek az italomab viccből, de akkor sem mellém álltak a szüleim...


Nekem nincs rokonom, senki más. Igazából rájuk vagyok utalva, mert nincs hol laknom. Ennyi, azért viselem el, mert nem mehetek el hajléktalannak... Van fedél a fejem felett... Itt se albérlet, meg ni cs, 3 havi kauciót kérnek, nem mehetek el lányként az utcára...

2020. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Mi van letiltották a másik fiókodat a sok kamukérdés miatt? Ha ez mind igaz lenne, amit írsz, akkor már rég elvettek volna a szüleidtől gyermekkorodban, vagy egyből elköltöztél volna 18 évesen. Ja tudom, nem engedték volna meg, hazavittek és megvertek volna.
2020. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem kamu drágaság, le se szarták, mi van velem gyerekként, rokobom nincs... Pénzem meg bem volt 18 évesen, akkor elkezdődött a földi pokol, az egyetem, amit ki sem szólhattál, hogy nem mész...


Mit tesznek ma Magyarországon a családon belüli erőszakkal? Semmit... Pedig a legtöbb ott történik. Semmit... Intétetbe meg én sem akartam menni, inkább a h@lál.


Na vicces?? Szemét, mert n m az, de nem vitatkozom. Féreg vagy.


Macskáim vanbak amúgy.

2020. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem tudsz beszélni egy tanároddal? Hátha valaki segít hogy bekerülj kollégiumba. Anyádéknak meg beadod hogy ott jobban tudsz tanulni. De amúgy mennyit jársz be suliba? Naponta órákra jársz, csak este mész haza?
2020. márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem fogják megengedni a szülei a kolit, mit is gondolsz.
2020. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szemétkedj máshol! Ha ez neked örömet okoz...


A kollégium sem ingyen volt, plusz én közel is laktam.

2020. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!