Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten tényleg ilyen durva férfitöbblet van, vagy csak az ott lakók fújják fel ennyire a dolgot?

Figyelt kérdés

Itt is azt olvasom, de amúgy az életben is az van, hogy minden egyes budapesti ismerősöm panaszkodik ilyesmiről. Hogy ott állítólag mekkora férfitöbblet van, a barátnő az luxus, sok a külföldi, stb. Én itt vidéken, Miskolcon már ha ez vidéknek számít, nem érzékelem azt a nagy férfitöbbletet. Jó igaz, hogy egy nőnek sokkal egyszerűbb itt is társat találnia mint egy férfinak, ez egyértelmű, össze sem lehet hasonlítani. De én magam az utcán meg egyéb helyeken nem érzékelem annyira a férfitöbbletet.

Budapesten tényleg ilyen húzós a helyzet? Vélemények?


2020. febr. 28. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem csak BP-n...az egész világon. Csak nézz körbe.
2020. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Fel van fújva.
2020. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nincs férfitöbblet, csak a nők a férfiak kb 30%-hoz vonzódnak. A férfiak meg a nők 60-70%-hoz.
2020. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Nincs jelentős férfitöbblet, csak az a baj, hogy az átlag(alatti) és az elit nők is a pasik felső 5-10%-ából válogatnak.
2020. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Kinek a mániája itt ez a férfitöbblet hisztéria, hogy minden 3. kérdés erről szól?
2020. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van férfitöbblet fiatalkorban időskorban meg nőtöbblet ez azt jelenti hogy mondjuk van 30000 fiaztal férfi akinek nem jut nő
2020. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Relatív ferfitöbblet van. Pont azért, mert a férfiak csak a nők legjobb 10-20%-át keresik, és 0-99 éves korig mindenki őket hajtja. (A foglaltak is, ugyanúgy.) Legyen 16-26 év közötti, nem túlsúlyos, gyerektelen, szép arcú, csinos, ápolt, meg nem baj, ha szőke, kék szemű, és nagymellű.
2020. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez helyfüggő is. Én falusi lány voltam. Ott lányok voltunk többen. Ehhez jöttek még akiknek a nagyszülei laktak ott. Valahogy mindig úgy éreztem magam mintha láthatatlan lennék. Aztán elkezdtem városban dolgozni. No itt már észrevettek a fiúk.

Magyarországon statisztika szerint NŐTÖBBLET van. Nem durván egy kicsit. Ez nem csak az idősebb korúakra vonatkozik. Alapból több lány születik. Később a fiatalok közül több fiú, férfi megy külföldre dolgozni mint nő. Szomorú tény , az autó balesetek áldozatai is többségében fiatal fiúk. Nem tudom mi ez a hiszti itt a gyk-n. Annyi, hogy egyes helyeken több hímnemű jön össze mint lány, mondjuk egy szórakozóhelyen vagy egyes társkeresőkön. Ez messze nem azt jelenti, hogy szám szerint több férfi (fiú) lenne mint hölgy.

2020. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
A csóró, lúzer pasikból van többlet.
2020. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nincs többlet, max. a sok IT-s környezetben dolgozó, akik főleg Budapesten központosulnak, sokkal kevesebb nőt lát maga körül, mint férfit, aztán interneten se megy a társkeresés, és bejelentik, hogy a portugál Pablo elvitte az összes maradék nőt a városból.
2020. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!