Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten tényleg ilyen durva férfitöbblet van, vagy csak az ott lakók fújják fel ennyire a dolgot?

Figyelt kérdés

Itt is azt olvasom, de amúgy az életben is az van, hogy minden egyes budapesti ismerősöm panaszkodik ilyesmiről. Hogy ott állítólag mekkora férfitöbblet van, a barátnő az luxus, sok a külföldi, stb. Én itt vidéken, Miskolcon már ha ez vidéknek számít, nem érzékelem azt a nagy férfitöbbletet. Jó igaz, hogy egy nőnek sokkal egyszerűbb itt is társat találnia mint egy férfinak, ez egyértelmű, össze sem lehet hasonlítani. De én magam az utcán meg egyéb helyeken nem érzékelem annyira a férfitöbbletet.

Budapesten tényleg ilyen húzós a helyzet? Vélemények?


2020. febr. 28. 18:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Nézz el a közszférába, ott Pesten is alig találsz férfit, tapasztaltam.
2020. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez valami ordas kretenseg. Tobb a no, mert tovabb elnek. Szuletik eleg fiu.

Urban legend

2020. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, hogy milyen a férfi-nő arány, ha egyszer az ember fia azt tapasztalja, hogy égen-földön nem találni szabad nőt, mert ők akkora férfibőségben élnek, hogy abban a pillanatban, ahogy véget ér egy-egy kapcsolatuk, pár nap alatt össze is jönnek a következő ürgével, az értük már régóta sorban álló férfiak közül, akit választanak.


Erre már csak még egy lapáttal tesz rá, hogy egész Európában tárt karokkal fogadják a magyar nőket, míg az ottani nők hallani sem akarnak a magyar (vagy általában kelet európai) férfiakról. A környezetemben is legalább egy tucat nő van, akiknek külföldi pasija/férje van. Viszont egy magyar férfit sem ismerek, akinek külföldi párja lenne, mert hogy egyáltalában nem jellemző.

2020. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdekes én legalább 10 férfit - fiatalt, öreget- fel tudok sorolni akik külföldön, külföldi Nyugati barátnőt , feleséget tudtak összeszedni.

Egy ismerősöm (43) döntött úgy legutóbb, hogy kitelepedik Ausztriába. Már régóta ott dolgozik. Fárasztja a kijárás. Letette az állampolgárit. Még a keresztnevét is megváltoztatta. Utoljára mikor boltban összetalálkoztunk, mesélte van egy osztrák lány. Mindenáron át akart jönni vele, alig tudta levakarni, hogy maradjon otthon. Amúgyis jobban tapad rá a nő (28) mint ami neki még tetszik.Személy szerint én sajnálom hogy külföldi lett ez az ismerősöm. Egy alfával kevesebb az itteni nőknek. Neki mindig volt és lesz is barátnője. Akár nyugat Európai hölgy is. A hibát magadban keresd!

2020. febr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!