Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg inkább van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg inkább van barátnője egy agresszív férfinak mint egy szolid csendes jó fiúnak? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy egy agresszív, ordibáltós férfi mellett mindig van egy mulya csaj valami miatt de egy csendes kedves szolid jó fiú állítólag általában szinglik....
2020. márc. 2. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Mert a csajok izgalomra vágynak,aztán később megbánják,hogy miért nem a csendes fiút választották.
2020. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%

Mert a védelmezőt látják benne.

Fajfenntartási ösztön...

2020. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy nem veszed figyelembe, hogy te nem akarnál ilyen barátnőt. Ők sérültek. Valószínűleg ezt látták gyerekként, és ebben a dinamikában tudnak csak létezni. Az ilyen férfiak és nők "kiszagolják" egymást. Nem hiába ritka az olyan sztori, hogy a nő mesélné, hogy "felpofozott, visszapofoztam, és leléptem a pi..ba".
2020. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Ez nettó baromsâg. Egy nő könnyebben belefut kapcsolatba egy rámenős nagyszàjú pasival mint egy visszahúzódó, háttérben maradó, félénk sráccal.

De amint kiderül hogy a pasi agresszív vagy nárcisztikus azonnal lapàt.

A szerény férfiak normàlis nőkkel sokkal erősebb, stabilabb párkapcsolatot tudnak kialakítani.

Itt most nem plázapcsàkra gonodlok. Nekik bejön a felszínes kapcsolat akkor is ha verik őket.

2020. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Ez sajnos így van. Hogy miért? Mert a nők egy "rendes kedves normális fiút" akarnak :)

F

2020. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Ez nettó hülyeség. Agresszív embereket senki nem szereti. Az előfordul, hogy összejönnek vele, majd előjön ez a vonása és már nehezen tud kilépni a kapcsolatból. Bántalmazó kapcsolat ilyen.


A "csendes jó fiúk" amiről te beszélsz nem kellenek senkinek és ez így helyes, mert nem vagy te sem csendes, sem jó, csak konfliktus kerülű, meghúzódó, könnyen elnyomható. Ilyen gyenge emberre nem lehet számítani, nem kell senkinek, mint élettárs.

2020. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy az oldalon a rossz a bűnöző szinonimája lett, a jó meg a ronda, magatehetetlen, béna lúzert jelenti.
2020. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
#7 tán nem így van??
2020. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Azért szoktam látni visszahúzódó fiúkkal, visszahúzódó átlagos lányokat. Vissza lehetne fordítani, hogy de még a szolid fiúknak se ők kellenek.


De igen, arra is látok példát amikor a halál normális nőcske van az elmebeteg állat mellett. Ezeket én se teljesen értem..

2020. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A 3-assal és a 4-essel értek egyet.

Az a nő, aki elvisel egy agresszív férfit, valószínűleg úgy nőtt fel, hogy ez a természetes ('Apám is mindig ordibált, mégis felnőttem, az anyám is elviselte.')

A fordítottja: ép lelkű nő kidobja az ilyet, amint észreveszi.


Velem is törént hasonló, belefutottam egy elég agresszív férfiba. Eleinte nagyon kedves, megnyerő, jó dumájú volt, de pár beszélgetés után olyan jegyeket fedeztem fel benne, ami nagyon nem tetszett, így azt mondtam neki, hogy én nem szeretném tovább folytatni az ismerkedést, de minden jót kívánok neki, stb. Tudjátok, hogy erre mi volt a reakciója? Lehordott mindenféle ku.vának, meg hogy én már sosem fogok párt találni, stb. :) Mosolyogtam egyet, aztán töröltem, tiltottam.


33N

2020. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!