Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki pasiként nemcsakhogy szűz, de még a friendzone-ig se jutott el sohase lánnyal? Ha van, akkor hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Friendzone alatt (persze ki mit ért ez alatt) én azt értem, hogy igazi jófej lánybarátként ide-oda csavargott veled, együtt kávézgattatok meg csavarogtatok ide-oda, de semmi intimebb pillanat nem kerekedett ki a dologból. Azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok létezik tőlem nagyobb antiférfi, hiszen én még odáig se jutottam el 27 évem alatt, hogy egy lánnyal egy intimebbet beszélgessek vagy eltöltsek egy közös - bármilyen - programot, amit külön-külön élvezünk. Az életkorotokat és az okát is írjátok le, légyszi. Köszi.

2020. márc. 2. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én voltam "barát" párszor, de inkább csak haver.


A régi lány padtársamnak pl csak addig voltam érdekes, amíg elmagyaráztam neki a matekot.


Ez ilyen.


F

2020. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Akik erre azèrt írnak, hogy ràjuk pont a leírtak illenek, mert ők túl "becsületes" fèrfiak, uraim inkàbb csak tököt kène vègre növeszteni.
2020. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
12: A töknövesztés nálam ott van, hogy elhívom randira, tehát jelzem, hogy nőként is tetszik nekem. Az, hogy ő erre nemet mond, az miért az én hibám? :D Mármint, az én tökeim a helyén vannak.
2020. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Mert van esélyed, ha jó képű vagy, esetleg pénzed van, ha okos vagy, jó a humorod esetleg sportos vagy. Elég egynek teljesülnie. 100% hogy ha csak egy is megvan találhatsz magadnak idővel hölgyet.

Mivel ti ennyi idősen nem találtok senkit ezáltal csak szimplán (ne haragudjatok meg ezért) bénák vagytok.

2020. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

És ezt te mondod, hogy mi bénák vagyunk, te, aki névtelenül egy random kérdés alatt lebénáz más, névtelenül regisztrált felhasználókat, azért, mert nincs párjuk. :D


Ha ezek az egyedülálló férfiak bénák, te meg iszonyatosan szánalmas troll vagy.


Ha megfelelő társas életed lenne/lenne párod, valószínű nem egy anonim fórumon osztanád az észt. :D

2020. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt bénáztam le akinek perpill nincs barátnője, hanem azt akinek soha nem is volt és ezért a lányokat hibáztatja.

Jó látni, h például te, kedves előttem szóló biztos, h nem ésszel csajozol. :D

2020. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
En okos vagyok, joparszor kikotottem a friendzone-ban. Tehat ez nem opcio. Jol kell kinezni elsosorban, es csak azutan jon a tobbi tulajdonsag :)
2020. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

@16


Hát téged sem az eszedért szeretnek.

Mitől béna az, akinek még nem volt párja?


A buta és rosszindulatú emberek a legrosszabbak. Te úgy látszik ebbe a kategóriába tartozol.

2020. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
38%

Értem, szóval buta és rossz indulatú vagyok, mert kimondtam, hogy akinek azért 30 éves korára nem volt barátnője soha lehet h azzal a személyel van a gond.

Kérlek mesélj még a világ működéséről. :)

2020. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!