Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért úgy csinálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért úgy csinálják a párkeresést mintha valami verseny lenne?

Figyelt kérdés

Fiatalon kezdik, ha vége az egyiknek akkor hamar jön a következő.

Nekem még nem volt barátnőm. Engem sosem vonzott az hogy sok barátnőm legyen, én annak örülnék ha egy barátnőm lenne, de ő életem végéig:)

Más is van aki így gondolkodik?:)

21f


2020. márc. 2. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

"Nekem még nem volt barátnőm."


Nem is lesz.


"én annak örülnék ha egy barátnőm lenne, de ő életem végéig"


Áh, az aranyos fiatalkori naivság. Téged is meg fog roppantani az élet, mind mindnyájunkat.

2020. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a sok barátnőm legyen sztori arról szól inkább, hogy sok nő legyen megfektetve, sok barátnőt nem hiszem hogy bárki is akar.
2020. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert az.


Életrevaló emberek gyorsan elkelnek... marad az aki tele van kétellyel, frusztrációval, lelki problémákkal, stb. (én is közéjük tartozom, még mielőtt valami IQ harcos leszavazna)


30+ évesen a nők java része túl van 4-5 (vagy annál több) kapcsolaton.. és hozza a mocskot amit ezekből felvett.. vagy az épp aktuális párja rákényszerített és ő meg elhitte, hogy normális... vagy épp megcsömörlött a pasiktól, mert mindegyik csak megdugni akarta és olyan visszahúzódó, bizalmatlan, hogy kezdeményezésnél te -100 as szintről indítasz nála, egy utolsó féregnek fog tekinteni, aki csak megfektetni akarja... (pedig lehet életetek párját találnátok meg egymásban)

2020. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd amikor a bnőd elhagy 5-8 év után olyan indokkal, hogy "ő még élni szeretne", "nem szeretne egy életre leragadni egy férfi mellett"


Na akkor majd rájössz, hogy nincs sírig tartó kapcsolat.

2020. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ó, 21 évesen én is így éreztem. Ma meg már ha lenne lehetőségem, 10 csajt fűzögetnék párhuzamosan. 29F
2020. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 esnek igaza van. Pont ez történt velem is. 5 év után még élni szeretne. Oké...
2020. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen is így gondolom. Semmi gond, ha véget ér idővel, de az sem baj, ha nem. Simán 1 társ is elég , ha úgy hozza a sors. Ha nem, akkor nem. Mindegy.
2020. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért csinálják sokan igy, mert felszines vilagban elunk. Attól még neked nem kell ilyenné válnod.


Én sem értem az olyanokat, akik egyik kacsolatbol a másikba csoppennek. Nekem mindig kellett az, hogy az illeto megfogjon valamivel, nem csak úgy ha épp nincs jobb a láthatáron, akkor o is jó lesz alapon. Epp ezert nem is volt sok párkapcsolatom, de azok minosegiek voltak.

Persze en is orultem volna, ha az elso pasimmal eltem volna le egy eletet, mindig komoly szandekkal indultam a kapcsolatba, de megis a kezdeti szimpatia, kozos vonasok mellett sokszor idovel kiderul, hogy nem tudtok egyuttmukodni, mások az elkepzelesek, stb.. egyszoval ritka az, hogy az elso parod lesz az eletre szolo társad. Viszont minden egyes kapcsolatbol lehet tanulni, s azaltal fejlodni, ez is nagyon fontos.


Nekem a 3. párkapcsolatomból lett házasság. Nem kezdtem fiatalon, 23 evesen lett eloszor barátom.


Sose akarj úgy gondolkodni, mint a tobbiek. Nem biztos , hogy az a helyes, amit a tobbseg csinal. Élj a saját ertekrended szerint, hidd el, fogsz ugyanilyen ertekrenddel rendelkezo lányokat találni.

2020. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as nagyon jól leírta! Ugyanezt lehet tapasztalni a női oldalról is sajnos.
2020. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as azért ha egy nő panaszkodik, hogy őt csak d.gták, azt nem tudom sajnálni. Az ő döntése ha belemegy ebbe. A saját elbaltázott döntéseiért olyan embert büntet, akinek semmi köze hozzá, az szimplán éretlen és/vagy dilis.
2020. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!