Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen milyen korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen milyen korosztályban kéne társat keresnem ha komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Hol kéne keresni? A társkereső alkalmazások és a AnoTalk és hasonló oldalak nem váltak be nyíregyházi vagyok illetve sóstóhegyi van valami ötletetek vagy valami környékbeli ismerősötök akivel vagy ahol ismerkedhetek?
2020. márc. 3. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt tuti kapsz mindjárt 30 privátot,szóval mazsolázhatsz.

Amúgy erre nincs bejáratott metódus hogy hol van komoly,meg hol komolytalan,olyanról is halottam hogy valaki szexpartner kereső oldalról ismerte meg a párját,és komolyra fordult.Amúgy a Tindert próbáltad már?A te korodban ott keresgélnek leginkább,illetve ha az utcán tetszik egy fiú adj egyértelmű jeleket,hátha te is megtetszel neki és odamegy,vagy akár szórakozó helyek,viszont az sosem garantált,hogy valaki komolyat akar...

2020. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék fiú vagyok egy szóval sem mondtam hogy lány
2020. márc. 3. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,igazad van,nem figyeltem,akkor megfordítom,Tinder,menj oda a lányhoz az utcán ha ad jeleket,és próbáld meg a szórakozóhelyeket is,de nem garantált a komoly kapcsolat a lányok részéről sem..
2020. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!