Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne megint egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megint egyedülálló anyáknál próbálkoznom?

Figyelt kérdés
39 éves koromban lett először barátnőm, egy egyedülálló anya. Így utólag azt mondom, hogy nem érte meg, mert buktam miatta a jó munkahelyemet és egy sokkal rosszabb helyre kerültem, de azért tapasztalatszerzésnek jó volt. Amióta véget ért a kapcsolatunk másodszorra is, csak prostiknál voltam sajnos, máshogy nem tudok nőhöz jutni. Most, hogy tanultam a hibáimból, úgy döntöttem, hogy a munkatársaimmal megtartam a három lépés távolságot a jövőben, de egyedülálló anyákat azért megpróbálok megfűzni, ha lesz még rá alkalmam.

2020. márc. 4. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy fiatal 25 körüli simán jöhet. :D
2020. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Most kérdezni vagy panaszkodni jöttél ide?
2020. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Azt kérdeztem, hogy érdemes-e? Panaszkodni? Nyilván nem azért szánom magam ilyen lépésre, mert sorban állnak nálam a nők.
2020. márc. 4. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
A Te tapasztalataid alapján, nem érdemes.
2020. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Kicsit későn kezdtél el ismerkedni, nem hiszem,hogy ez előbb nem ment volna. Innentől kezdve eltolódott egy kicsit az életed, azok a fiatal nők akikkel családot alapíthattál volna már rég férjhez mentek, sőt, elváltak, és gyerekkel maradtak egyedül.


Neked el kellene előbb döntened,hogy mit szeretnél kezdeni az életeddel párkapcsolat terén. Ha feleség,saját gyereket szeretnél,ilyen irányba indul el és olyan korú nőkkel ismerkedj akik még vállalnak gyereket.


Ha már erről letettél, vagy soha nem is álmodoztál róla, akkor nyugodtan ismerkedj bárkivel,legalábbis tegyél lépéseket ilyen irányba.

Nem tudom milyen a külsőd, milyen egzisztenciát alakítottál ki ennyi idős korodra, hol élsz, van-e lakásod, vagy még a szülőknél laksz?Ezek mind kérdések az ismerkedési lehetőségeidnél.

2020. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Van lakásom, betanított munkás vagyok egy gyárban és minimálbért keresek. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, ha szaporodnék, nincsenek ilyen ambícióim.
2020. márc. 4. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

"buktam miatta a jó munkahelyemet és egy sokkal rosszabb helyre kerültem"

Miatta? Azt hogyan, az ágyhozkötözött, elkéstél és kirúgtak? Felnőtt ember vagy és mást hibáztatsz a rossz döntésedért.

Nem az egyedülálló anyákkal van a baj. Neked mindenkivel bajod lesz előbb-utóbb. Szóval próbálkozz akinél csak sikered van, jó tapasztalat lesz, még talán tanulsz is belőle, bár gondolom neked csak az jön majd le, hogy a nők mind hülyék.

2020. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha neked oke ez így, akkor miért ne lenne érdemes? Van előnye, hátránya, ha te elfogadod a hátrányait akkor miért ne?
2020. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne lépj kétszer ugyanabba a szarba...
2020. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!