Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne bepróbálkoznom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne bepróbálkoznom? Nőként ezt indirekt módon hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés

Elég tapasztalatlan vagyok ilyen kérdésekben. Egyetemre járok, lány vagyok. Van egy srác akivel van egy héten 2 közös órám (nem évfolyamtársam), nekem bejön (igazából most tűnt fel). Kicsit utánanéztem a neten (a nevét tudom) és elég sok a közös dolog, hobbi, zenei ízlés ilyesmik. Semmi extra nem történt amiből komoly következtetéseket vonnék le, sokszor összeakadt a tekintetünk, néha megnéz.

Tudom ez semmi komoly, nem jelent semmit stb.

De igazából ott van bennem hogy miért ne, szeretek új embereket megsimerni.

Kíváncsi lennék hogy lenne-e értelme valahogy bepróbálkozni nála, indirekt módon. Tehát nem jelölném be tök ismeretlenül facebookon, mert ezt elég hülyeségnek találom, meg nem mennék csak úgy oda hozzá hogy szia xy vagyok, mert eég furán venné ki magát meghát azért ennyire bátor sem vagyok:D

Hogyan kéne mégis valahogy közeledni felé?


2020. márc. 4. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
egy helyen tanultok? Akkor bárhogyan...
2020. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Én jelölném aztán játszanám a segítségre szoruló lányt.."Ebből a tananyagból ezt és ezt nem értem"... Aztan korrepetálás közben hozzá lehet érni..
2020. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A folyosón rányomsz a felsőruházatára egy halas karéj kenyeret, ezt követően beszédbe elegyedsz vele. Ettől el fog érzékenyülni.
2020. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ülj a közelébe a következő órán 1-2 székkel odébb mellette vagy előtte-mögötte, leejthetsz egy tollat vagy tehetsz halk megjegyzést az órára, lehet kérdezni a tananyaggal kapcsolatban, vagy csak hogy nem emlékszel, mikor lesz ebből zh?.. stb.
2020. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Egybhelyen tanulsz. En bejelolnem facebookon siman. 2020-ban a lanyok is kezdemenyeznek. Gyerunk,nyomulj.

N/36

2020. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyesek a "szeretnék felszedni valakit"-re miért mondják, hogy "szeretek új embereket megismerni"? 😃
2020. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Azért mert így van. A szeretek új embereket megismernit általánosságban értem. Hogy ha nem is jönne össze akkor is legalább megismertem valaki újat.
2020. márc. 4. 20:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a szóbaelegyedés az órán nem lennne rossz, csak ahogy láttam mindig egy barátjával van (én is az egyik barátnőmmel szoktam arra az órára menni), ha egyedül lenne egyszerűbb lenne.
2020. márc. 4. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Nőknél legjobb trükk: Tettesd kicsit "elveszettnek" magad. A srácok imádnak segíteni csajoknak. Pl. Az említett két órán kérd el a jegyzetét, vagy kérd meg, segítsen, mert nem érted. Akkor is, ha penge vagy az adott tárgyból. Magyarázza el kettesben valamikor. Ismerkedéshez tök jó dolog.
2020. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 Ezzel nem lenne baj csal hogy elég furán veszi ki magát hogy tőle kérnék jegyzetet (ami amúgy szerintem nincs mert sose látom jegyzetelni:D) amikor nem is az évfolyamomra jár hanem valszeg többedszerre vette fel a tárgyat és nem is ismerem es van egy rakás évfolyamtársam akitől meg kérhetnék.

Úgy furcsa jegyzetet kéni valakitől akinek a nevét is csak onnan tudom hogy kikerestem, amúgy nem ismerem.

2020. márc. 8. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!