Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly tarskereso oldalrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly tarskereso oldalrol van tudomasotok, hol van ertelme! Elofizetni?

Figyelt kérdés

Ócsárlás, beszólogatás nelkuli választ fogadok el, és nem fiataloktól! Uis,aki nem hal meg, az menthetetlenul oregszik, én se lettem kivetel. Nagyon rossz és félelmetes a magány. Próbalkozasok voltak, mimdig megszivtam, plusz még fizessek az eselyért. Már ezt is megtennem, de hova érdemes? Elitars?! Randivonalon voltam Cronos stb..semmi A színvonal vagy szándék nem egyezik.

Tinder a fiataloknak van.Tudom,a megoldás az Élet. De nem jarok sehova.Elittars?! De ennek az elofizetése is elit.

Vagy jobban járnék egy kutyussal cicaval...de ók mégsem emberek.

Nok, 50folott. Gáz,de ez van.Pánik.


2020. márc. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes. Ugyanazok vannak fent minden társkeresőn. Az egy nagy baromság hogy "elit". Sima pénzlehúzás nem más.

Pont az olyanok helyzetéből akarnak pénzt csinálni amiben most te vagy.

Szóval semmi értelme....

2020. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

love.hu-t tudod használni előfizetés nélkül, egész jól, aztán a badooot is...

Egyébként férfi szemmel az online társkeresés manapság kuka!

2020. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik társkereső jó, ha a legjobb 10%-ba tartozol.
2020. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Randivonal
2020. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is azt mondom, elet. Esetleg rapidrandi.
2020. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a vélemémyeket!
2020. márc. 5. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!