Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly merevedési problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly merevedési problémáim vannak. Így is érdemes hajkurásznom a nőket?

Figyelt kérdés
2 hónapig volt barátnőm életem során, megmondom őszintén, hogy se őt, se a prostikat nem tudtam kielégíteni, akiknél voltam, sőt már reggeli merevedésem se nagyon szokott lenni. Az egészségem sajnos sokat romlott az utóbbi időben, csak azt sajnálom, hogy nem kezdtem el prostihoz járni még amikor jó erőben voltam. A nőknek eddig sem kellettem, arra gondoltam, hogy innentől le fogom szarni az egészet. Aszexuális nőt ne javasoljatok nekem, nem érdekelnek a lelki kapcsolatok, egy nőben sem bízok meg és nem is bíztam soha, nekem csak a kémiáról szól a társkeresés.

2020. márc. 7. 18:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Éa mi lenne, ha elmennél pszichológushoz is? Neked nem csak a testedet, a lelkedet is rendbe kell rakni. Amíg meg nem vagy rendben saját magaddal, miért is akarna valaki veled lenni? Amíg magadat nem tudod elfogadni, más se fog. Elcsépelt frázis, de tényleg igaz. Egy életed van, miért így akarod leélni?
2020. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11: Arra nincs szükség. Agyilag rendben vagyok.
2020. márc. 7. 19:28
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

"Amíg magadat nem tudod elfogadni, más se fog."


Ez nagyon rossz hír nekem, mert nekem ez sosem fog sikerülni pl.

2020. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Kábé annyira, mint töltetlen puskával a Szaharában mászkálni!
2020. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Te meg a kémia??

Akinek merevedési zavara van, minek hajkurászná a nőket?

Még fizetsz is a semmiért...

Van itt baj alul-felül.

2020. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15: XXL-t szoktam bekapni előtte, de attól meg ku**ára fáj a fejem.
2020. márc. 7. 20:12
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Egész érdekesnek tartom a problémád, de mégis azt érzem hogy neheztelsz a nőkre. Miért? Nem csodálom, hogy merevedési zavaraid vannak, nekem se állna föl ha valami számomra utálatos dolgot akarnék megdugni. Oké, én nő vagyok, könnyen beszélek, de ha belegondolok hogy egy idegen emberre kéne ráizgulnom akit még megérinteni se szeretnék, asszem nem tudnék őszintén mosolyogni.

Szerintem fontos hogy valamilyen szinten megbízz a partneredben és kedveld a társaságát, akkor is ha alkalmi dolog. Ez lehet hogy csajos rinyálás, de hiszem, hogy a férfiak sem egyformák,és van akinek igénye van valamilyen szintű érzelmi kötődésre, mások meg megdugnak mindent ami csak lelassít.

Ha csak kémiát akarsz, de nem áll fel rendesen a prostira, arról nincs is véleményem, egyszerűen nem értem, keress másik prostit, hátha jön a nagy kémia.

2020. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a keringéseddel van a baj, akkor azt lehet orvosolni. Rendes orvosi segítséggel, de életmódváltással is. Ez utóbbi garantáltan segítene a párkeresésben is.

Ha csak a kémiáról szól számodra a párkeresés, akkor merevedési képességek nélkül nem nagyon van értelme nyomatni a dolgot, ennek ellenére az igény és a vágy ugyanúgy benned lesz a dolog iránt, csak még frusztrálóbb lesz a tény, hogy nem tudsz még magadnak sem teljesíteni. Egyébként az aszexuális nők esetében a megcsalástól pl garantáltan nem kéne félned, szóval nincs miért nem megbíznod bennük. De nyilván ha te szexuális jellegű kapcsolatra vágysz, akkor annak nem az a módja, hogy an-bloc lemondasz az egészről, hanem megoldást keresel a problémádra.

2020. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 acelsziv ***** válasza:
94%

Lógó kanócnál segít a petrezselyemgyökér.

Csak jó erősen mellé kell kötözni...

2020. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
#12, de nagy baj van a pszichésben, az is kihat a szexuális problémáidra. Az egyik hergeli a másikat oda-vissza. De akkor hajrá, te életed, cseszd el, ahogy akarod. De akkor ne gyere nyavajogni, ha nem vagy hajlandó bármi segítő szándékú tanácsot meghallgatni.
2020. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!