Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kibeszélitek egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kibeszélitek egymás között, ha valaki bepróbálkozik?

Figyelt kérdés
Például valaki elhív randira, de nemet mondasz mert pl. nem tetszik, más tetszik, barátod van akiről az illető nem tudott stb. Ezt elmeséled a barátnőknek, és kiröhögitek a pasit vagy ilyesmi?

2020. márc. 9. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Van olyan barátnőm, akivel megbeszélünk ilyesmit. De soha nem röhögtünk ki senkit. Olyat sem, aki nagyon bénán csajozott.

Ja, bocs mégis! Olyan előfordult, hogy valami nagyon nagyképű, arany kutyaláncos alfa jött oda, valami tré szöveggel és biztos volt benne, hogy ez nálam simán be fog válni. Na őt kiröhögtem. Szemtől szembe. Nem ám a háta mögött.

2020. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindenkit. Volt pl egy nagyon kedvey barátom, akinek az oldaláról több is volt egy időben. Őt sosem beszéltem ki, sőt, inkább titkoltam, hogy valaha próbálkozott. Volt más is, aki korrekt volt velem, egy tök átlagos emberke, csak volt párom, rajta sem sokat témáztam. Talán a páromnak említettem meg, hogy xy amúgy elhívott randira, de vele sem firtattam a témát.


Akin gúnyolódni szoktunk azok azok akik egy baráti körön belül mindenkin végigmennek bepróbálkozás szintjén, meg nyomulnak meg cringe szövegekkel bombáznak. Igen, az ilyeneket tényleg darabokra szedjük, mert szánalmas. De aki normálisan viselkedik, egyszer kulturáltan elhív és amúgy ért a nemből, azon nincs mit témázni. Főleg ha egy normális srác egyébként, nem pedig olyan eset áll fenn, mikor valami korpásbajszú dagadt szűz próbálkozik be a társaság igényes, dögös lányainál. Na az is komikus.

2020. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Közeli barátnőkkel esetleg, de nem mindig.

Ki nem nevetünk senkit, csak aki tényleg mindenkinél bepróbálkozik, nem ritkán úgy, hogy barátnője is van. Na az ilyen szánalmas. Aki normális, azt normálisan utasítom el, ha nem aktuális a közeledése.

2020. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Persze, mindig elmeséljük egymásnak az ilyeneket.

Kinevetni viszont nem szoktuk, kivéve, ha nagyon vállalhatatlanul próbálkozott, de ez elég ritka.

2020. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van akit elmesélek, de a páromnak is. Nem szoktunk ezen röhögni!

N27

2020. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, ennél sokkal érdekesebb témáink vannak.
2020. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi minden ilyet kiszoktunk beszélni, szerintem nem nagyon van olyan aki nem osztja meg az ilyet.


De!!

Kinevetni nem szoktunk senkit.

2020. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nok miert gondoljatok, h a parotokat erdekli ki a f..sz hivott el...
2020. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!