Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha korona vírus miatt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha korona vírus miatt nagyon sok jóképű férfi is meg fog halni, akkor a nők végre lejjebb adják az igényeiket a társkeresésben?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 07:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

Már más kérdéseknél is megkérdeztem, és most is megteszem: mégis miből gondoljátok, hogy ha valaki nem tetszik, akkor majd rá fogunk fanyalodni csak azért, mert nincs más? És egyáltalán ez a "ráfanyalodás" nektek miért lenne jó?


Illetve: ha te elmész a boltba almáért, és csak penészes meg kukacos meg szottyadt almák vannak, akkor megveszed azt, vagy inkább nem veszel almát? Én ilyen esetben inkább nem veszek, nem tudom, ki hogy van vele.

2020. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Mi van ha ti selejtek haltok meg először❓
2020. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon el lehetsz keseredve, ha a koronavírusról a konkurencia megritkulása jut eszedbe...
2020. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
12, akkor csak jó pasik maradnak szuper lesz nekünk
2020. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk abban igaza van a Troll úrnak, hogy azok kisebb eséllyel kapják el, akik eddig is otthon bújkáltak sírva.
2020. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%
13, igen. Durva, milyen zakkantak. Én most jó ideje nem is foglalkozom pasikkal, amióta minden finoman elutasított is idegrohamot kapott, fenyegetett, beszólt hogy amúgy ám csúnya vagyok, mit képzelek... volt, aki azzal fenyegetett, hogy tönkretesz, kirúgat egyetemről, vannak ismerősei...
2020. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanolyan arányban fognak a nem jóképűek is meghalni, a vírusok ált. nem pofára válogatnak.

Amúgy meg a nők közül több egyedben van annyi igényesség, hogy nem állnak össze minden jöttmenttel, és akkor inkább egyedül vannak, nem annyira fontos, hogy tök mindegy, kivel, de dugjanak.

2020. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. A nők inkább egyedül maradnak, mint hogy egy nem jóképű férfival összejöjjenek. A másik, hogy a koronavírusban csak az öregek és a betegek halhatnak meg, ők pedig ritkán jóképűek.
2020. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ez is olyan lesz, mint a lakásárak: inkább növelik a téteket.
2020. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha a jo nok is "kihalnak" es Szornyella de Frasz lesz a kornyeken a legjobb no, majd akkor varom az ujabb kerdesedet.
2020. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!