Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság milyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
De nem csak párt,hanem úgy egy normális barátnőt vagy pasit találni, akivel úgy együtt tudtok az életben haladni és nem csak az egymás lehúzása megy. Kinek mi a véleménye?

2020. márc. 17. 15:38
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
86%
Számomra extrém nehéz, gyakorlatilag lehetetlen. Mások számára pedig a világ legkönnyebb és legtermészetesebb dolga. Ki miben jó.
2020. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
95%
10: Garancia semmire sincs soha, viszont a lehetőségek másak és ez a nem mindegy. Ezt próbáltam szemléltetni kicsit.
2020. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
69%

Igen, elég nehéz megfelelő párt találni :( a mai világban.

Viszont minkettö fel a másikban keresi a hibát, miközben lehetséges hogy neki kene változtatni egy-két dolgon és tökéletes lenne minden.

Változni nehéz, elismerni hogy a másik félnek igaza van, szinten nagyon nehéz, de változni jó. :)

Sokan panaszkodnak, sírnak , miközben ezt teszik eszükbe sem jut az a tény hogy valamit én rontottam el, változnom kellene.

Én tudok változni, v ki nem.

2020. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
50%
Az az egyik gond, hogy magunkhoz hasonló párt találni nehéz. Ha adott egy diplomás, hetente legalább pár alkalommal edzegetős, átlagjózska figura, aki szüleivel él kocsi nélkül, az nem fogja megütni egy szintén diplomás, szintén nem elhanyagolt, szüleivel élő nő ingerküszöbét sem. És valahol ez a "saját szintem" van elcsúszva.
2020. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb nőnek elvárás, hogy legyél sármos, vicces és hordozd a tenyerén. Legyen lakásod minimum. Ha a nőnek nincs lakása akkor azért elvárás, hogy legyen hol laknia, ha van lakása akkor azért, mert legalább a saját anyagi szintjét hoznod kell.Saját magánál csóróbb csak akkor jöhet számításba, ha rádnéz és egyből nedves lesz a puncija...
2020. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
84%
Jól mondták kettővel előttem. Nagyon el vannak csúszva az igények. Emiatt akik megfelelnek a legtöbb nő igényének, azok válogathatnak és nekik is extra igényeik lesznek. A többiek meg vagy nem tudnak megfelelni az igényeknek, vagy ha szerencsés esetben megugorják a szintet, akkor Andy Vajna korukban is egy huszonéves Timikére fognak vágyni, hiszen be akarják pótolni, ami kimaradt és különben is, ha vagyonos és sikeres valaki és megengedheti magának, akkor miért érje be kevesebbel? A szép és fiatal nők szintén nem érték be vele, mikor még csóró volt és csúnya, hiába volt fiatal.
2020. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nehéz,és a legtöbben boldogtalanok vagy csak úgy elvannak, akik párkapcsolatban vannak.

Sokan megalkusznak és ha megtalálják az igazit, nem merik otthagyni a biztos langyos kapcsolatot, vagy nem mernek lépni.

2020. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz. Nagyon nehéz. Ugy hogy kezdem is leszarni nemfogok àllandóan pofàra esni mert nemhozom az egetverő igényeket. Inkább a magány.
2020. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy erről gondolkodsz azt tapasztalod.

Ezt felesleges túlmagyarázni meg önigazolni. Ha azt mondod nehéz, ugy lesz. Bármit hiszel ugy lesz. Ennek fényében érdemes folytatnotok.

2020. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nehéz. Félek emiatt soha nemlessz gyerekem.
2020. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!