Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság milyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
De nem csak párt,hanem úgy egy normális barátnőt vagy pasit találni, akivel úgy együtt tudtok az életben haladni és nem csak az egymás lehúzása megy. Kinek mi a véleménye?

2020. márc. 17. 15:38
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

40-es: Te például ezek szerint nem vagy az, ha egy hozzászólásból ilyen messzemenő következtetéseket vontál le. Előítéletnek hívják és rögtön ítélkezésnek. Nem is ismersz, azt sem tudod ki vagyok, mégis konkrétabb személyiségtérképet állítasz fel, mint egy képzett klinikai szakpszichológus, aki ezt tanulta évekig az egyetemen, utána szakmában dolgozott és elé kerül egy embernek a ~600 kérdéses személyiségtesztje, illetve túl vannak 2-3 50 perces ülésen, ahol SZEMÉLYESEN elemzi a nonverbális kommunikációt IS.


Lényegében itt van a probléma az emberekkel. Túlzottan felszínesek, fél mondatokból messzemenő következtetéseket vonnak le.


A másik véglet, meg amikor a gerenda átszúrja a szemét és azt sem veszi észre.

2020. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve talàltam meg, màr akkor is nehéz volt...
2020. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
78%
Fogalmam sincs, de hamarosan kénytelen leszek megtudni, mert válófélben vagyok. Teljesen normális 40+ pasi vagyok, szóval olyan túl nehéz azért nem lehet.
2020. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon nehéz. Másfél éve senkit nem találok. Sajnos a legtöbb pasi kötöttség nélküli időtöltést keres. Most találtam egy olyat, akivel minden klappolt volna, de az meg a tökéletest keresi. Látott bennem 2 dolgot, ami nem tetszik és le is lépett. És itt olyanra kell gondolni, hogy Ő a 11. kérve lakik, én még Dunaharasztin. Ez ma már megugorhatatlan egy kapcsolatban. Meg én nem szerettem bulizós helyekre nyaralni menni. Szóval tényleg nem arról volt szó, hogy harpia vagyok. Csak ennyiről.
2020. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
*kerbe
2020. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
44: Én meg az utóbbi kb 18 évben (30 felett vagyok) folyamatosan olyan nőkbe botlom, akik csak barátként tekintenek rám, vagy kapcsolatban vannak, vagy 200km-re vannak, vagy más hasonló akadály, esetleg minden együtt.
2020. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
15%

Szerencse kerdese az egesz. 25 vagyok, 1 het mulva 26.En egy kulfoldi nemzetkozi esemenyen pl siman osszejottem egy lannyal. Tudtuk, hogy igazabol a nyar utan ugysincs jovoje a kapcsolatnak, de azt az idot kielveztuk. Visszaterve a valosagba sajnos azt tapasztalom hogy a velem egy koruak szinte 100%-ban olyannal jonnek ossze, akinek van biztos egzisztenciaja, munkaja, kapcsolati haloja stb stb így ennyi idos fiukent, plane ugy hogy most fejeztem be az egyetemet, es mellette nem volt munkam, baromi nehez part talalni. Raadasul pillanatnyilag nem is tudom hol keressek? Tinder? Szerintetek egy probat meger? Iratkozzak be egy tamctanfolyamra? Ott fokent idősebb nőkkel talalkoztam csak. Es ha elkezdek dolgozni, mi garantalja, hogy lesznek ott nőm, szingli nők, akik nem csak munkatarskent tekintenek majd ram, hanem akar ossze is jonnenek velem.

Bocsi ha hosszu, de tényleg el vagyok keseredve.

2020. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

47

Igaz Én csak 22 vagyok (nem sokára 23) de ugyan ez van nálam is. Nem sokára végzek az egyetemmel és azután sok éven át tartó munka vár rám:D szintén fogalmam sincs hogy hol ismerkedjek a szűkös baráti körömön kívül

2020. júl. 19. 00:25
 49/55 anonim ***** válasza:
Az internet a baràtotok.
2020. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

A nagy számok, a papíron végtelen lehetőségek nem hogy segítenének, hanem csak rontanak a helyzeten. Erre a legjobb példa maga az élet. Mindenben önzőek és felületesek lettek, ugyan miért küzdenének bárkiért is, amikor tucatjával tobzódnak a neten az lehetséges új partnerek? Ezzel csak az a baj, hogy a többség ugyanolyan felületes.


A másik fontos dolog meg az, hogy ez nem csak a férfiakra jellemző! A nehézségek fő szorzója meg az, hogy mindenki azt hiszi magáról, hogy körülötte kering a Galaxis. Pedig a lényeg az, hogy kinek milyenek a tettei. A többi csak üres duma.


Én férfi létemre nagyon megválogattam kivel megyek bele párkapcsolatba, talán ezért volt könnyebb, még ha ez ellentmondásos is. A külső ugyanolyan fontos volt mint a belső, és én egyikből sem engedtem soha. Az az érdekes, hogy mindig volt partnerem, de ezek hosszútávúak voltak. Jelenleg már házas vagyok.

2020. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!