Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság milyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
De nem csak párt,hanem úgy egy normális barátnőt vagy pasit találni, akivel úgy együtt tudtok az életben haladni és nem csak az egymás lehúzása megy. Kinek mi a véleménye?

2020. márc. 17. 15:38
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
0%
Úgy meg főleg nehéz ha normálisan kitöltött profillal, normális képekkel IS levegőnek néznek a nők ... De mindegy eses társkeresőn. Akkor ennek így komolyan mi értelme van? Nem tudnék olyan társkeresőt mondani, ahol a korom beli nők visszaírtak. Általában csak a 40 év felettiek írnak, hogy jajj én milyen fiatal vagyok és csak lekoptat mindenki.
2020. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
88%
Elöző engem is lekoptatnak ne foss.
2020. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Azért koptatnak le mert ők is félnek, pl mikor a vacak lakásban agresszív lesz a pasi a körülmények miatt, vagy nem fogja megérteni a NEM-et az incel, vagy ha a nő egyszer sír hisztisnek lesz titulálva az empátia nulla pasi által, vagy az exét rajta bosszulja meg, vagy meg lesz csalva stb. Azt hogy írogatsz nőknek társkeresőn meg fényezed magadat az adatlapon az nem garancia semmire. A jó körülményeket is azért akarják hogy kevesebb legyen a dráma. Meg persze vannak az anyagias nők, de ők más kérdés.
2020. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
56%
Ha félnek minek mennek fel társkeresőre. Nemlehet félve társat keresni.
2020. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
0%

23, te miről beszélsz? :D

Szerinted attől függ, hogy agresszív e valaki, hogy milyen lakásban él?(ismertem olyat akinek emeletes háza és több kocsija van, de bucira veri az asszonyt, ha épp kikap a kedvenc focicsapat... )

A pasi bosszulja meg az exét, nem mindkét nemnél van ez? Amikor a nő csinálja, az mi? Jó ég, miket hordtál itt össze.

2020. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
93%
Aha, az nyugtató egy ideggyenge férfira ha folyamatosan felébred a gyereksírásra biztos, ha nincsen szobája. Biztos vannak szerencsések akiknek elég 2 gyerekkel egy hideg garzon, de azért a legtöbb ember valami alap emberi lakóhelyen jobban működik. Nem tudom mit csinálnak akiknek több kocsija van, de nem is érdekel.
2020. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy bonyolult kérdés. Valakit találni viszonylag könnyű, legalábbis nekem sosem volt vele gondom. A probléma ott kezdődik, amikor már nem elég a rózsaszín köd, hanem dolgozni kell a kapcsolaton. Sokszor futottam bele ilyen szituba, és ezt találom a legnehezebbnek a pártalálásban. Ugyanakkor meg is értem, a világunk sok szempontbol olyan szemléletű, hogy javítgatás, építgetés helyett könnyebb valami újat találni, hasonlóan ha egy kapcsolatban előfordulnak buktatók, sokan inkább újat keresnek. Szerintem ez nem helyes irány.
2020. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
76%
Mindig nehéz volt, mert az emberek több mint 99%a teljesen aberált. Már bocs. Ne vegyétek magatokra, de a színvonal....
2020. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz jó párt találni. Eleve a legtöbb csaj nem tud vagy nem akar mélytorkozni. Hogy a többiről ne is beszéljek...
2020. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
18%
Szinte lehetetlen, ha férfiként nem egy megtestesült adonisz vagy. A nőknél viszont a kevésbé előnyös külsővel is elkelnek idővel.
2020. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!