Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy huszonéves lány SOSEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszonéves lány SOSEM cigizik / iszik alkoholt / hazudik, akkor valami baja van? Értelmi fogyatékos, vallási fanatikus, anyuci kicsi babája? Másnak is feltűnt?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek, az aranyos lányok jönnek be, ellenben a bulizósok egyáltalán nem (én sem vagyok olyan), de ha a lány nem csinál soha semmi "rosszat", akkor valami baj van vele, értelmi fogyatékos, vagy ilyesmi... ez másnak is feltűnt?


Ismerkedni próbáltam néhány ilyen lánnyal (aki sosem iszik és sosem cigizik), és valahogy feltűnt, mintha le lennének lassulva, bambán néznek, az intelligenciájuk alacsony, hazudni nem tudnak, és "gyerekesen viselkednek" (mintha 8 éves szinten lennének).

Aztán kiderül, hogy vallási megszálotak (otthon szentkép a falon, meg ima), egészségmániások (ezt nem esznek, azt nem esznek, természetes ruhában járnak, se smink), vagy rettentően unalmasak (otthon ülnek, tv-t néznek, lehetetlen velük egyszerű sétánál többet tervezni).


2020. márc. 19. 19:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

ez hülyeség, néhány rossz tapasztalat miatt még nem kéne általánosítani

attól, hogy valaki nem cigizik vagy iszik, mégis miért lenne bármi baj vele? persze van aki ezt kényszer miatt hanyagolja és ott még meg is értem a feltételezést, hogy vmi komolyabb probléma van a háttérben, de amúgy nincs összefüggés

sőt, ha már általánosítunk, akkor pont hogy azt mondanám, hogy az értelmes emberek kerülik az egészségkárosító szokásokat

(a néha, mértékkel fogyasztott alkoholt nem veszem ide, az nyilván belefér)

2020. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Abban méred a menőséget, hogy iszik és dohányzik e valaki? Gratulálok, inkább te maradtál 8 éves szinten.
2020. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha ezeket a dolgokat nem használja.
2020. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Hat tudod, en sem iszom sohasem, nem is cigizek, raadasul hetköznaponkent, söt sokszor hetvegenkent is este a munka utan csak a tevet lesem. Es igen, vallasos vagyok, de nem megszallottan.

De biztosithatlak, hogy nalam pezsgöbb, temperamentumosabb nö aligha letezik.

Es eddig az összes pasim baromi jol nezett ki, pedig en meg csak szep se vagyok. Vaganyak voltak, volt jo kocsijuk, kapcsolataik, penzük stb.

Raadasul valami oknal fogva ugy megbabonaztam öket, hogy soha nem tudnak elfelejteni (ök mondtak).

Tudod egy nö a ferfi mellett tud legjobban kibontakozni, legalabbis en.

Ha egy ilyen nyomorekkal hozna össze a sors, mint te vagy, nem erölködnek en se azon, hogy lenyügözzelek.

Összefoglalva: TE vagy a gond, es nem a nök

2020. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 peca1000 ***** válasza:

Egyik csajom sem ivott, se bagózott (kifejezetten ilyen nőket kerestem) , és teljesen normális, belevaló, igazi nők voltak. 1 volt vallásos, de ő is inkább papíron.


Én sosem dohányoztam, fél liternél több alkoholos italt sem ittam életem során, nem vagyok vallásos, ès társaságban is jól feltalálom magam.


Te lehet, hogy találtál pár bigott csajt, keress tovább, van világi is.

2020. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha nekem tűnne fel egy idő után, hogy lelassult, bamba, megszállottan vallásos nőkkel randizom, olyannal, aki 27 évesen annyira önállótlan, hogy az anyukája választ neki ruhát randira, olyanokkal, akik annyira gyerekesen viselkednek, mintha 8 évesek lennének, stb., akkor nem mindezen tulajdonságok és a dohányzás, illetve alkoholfogyasztás közötti összefüggést keresném, hanem azon gondolnék el, hogy mi az BENNEM, ami miatt az ilyen nőkhöz vonzódom, és náluk kezdeményezek.
2020. márc. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
De miért akarod, hogy hazudjanak neked? Nem pont az a jó, ha valaki őszinte? Én sem iszom, nem cigizek, nem járok bulizni, sőt kapaszkodj meg, még nem is szexeltem, de vallásos sem vagyok. Nem fogom senkinek előadni, hogy húúúú, de bebaxtam tegnap este, arra sem emlékszem, hogy, ki qrt meg a buliban. Nem szégyellem, hogy nem így élem az életem, nem félelemből nem iszok vagy cigizek, hanem azért, mert pont lexarom ezeket. Annyi más dolog van az életben, eszembe sem jut, hogy inni kéne. A hozzád hasonló emberek számára csak ezek az érdekes dolgok, számomra pedig pont az az unalmas, ha valakinek egyedül ebből áll az élete és másról nem is tud beszélni. Egyszerűen olyan partnert kell keresni, akivel megegyezik az értékrendetek (vagy annak hiánya).
2020. márc. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
Akkor én hatalmas értelmi fogyatékos lehetek, mert nem iszok, a cigit sosem próbáltam, nem hazudok, és most csinálom a mester diplomámat a BME-n. És már több éve egyedül élek, nem vagyok értelmi fogyatékos. Üdv, L/24
2020. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Elso a fu még rosszabb! Csak 200-nál több mérgező karos és rákot okozó anyag van a fűben 😅😂 ráadásul szépen le építi a neuronokat a fejedben! De nyugi a dohány is hasonlo! Abban csak 80 mérgező karos rákot okozó cucc van de annyi hogy szépen eltomiti az érrendszered, rontja a tüdőt a szívet...

talán az alkohol a legjobb közülük persze csak mértékkel (nem minden nap hanem max heti 1-2 sör/bor szinten) mert ha több akkor a májad meg a cukrod bánja ja meg a neuronok az agyadban...


Na most figyi én is a hasonlo nőket szeretem jobban a dohánytól egyenesen undorodok büdös fullasztó árt a fogaknak rossz tőle a lehelet! Az alkohol még elmegy persze csak mértékkel havonta 1-2 alkalom de az sem a sárga földig! Drogokat azokat abszolut elítélem! A legalja az egésznek!

Meg kell talalni A közép utat! Próbálj meg az alkoholból engedni egy kicsit... mert igen aki tényleg sosem iszik sosem cigizik sosem megy bulizni meg stb annak vannak ilyen heplyei (hepjei?) hogy nagyon vallásos ami mar fanatizmus vagy csak ilyen nagyon antiszociálissak (akiken azert lehet segiteni de hosszu ido és sok energiát igényel)

2020. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Persze az nem normális hogy 27 eves és 8-ra haza kell érnie mert anyuka dühös lesz! De az hogy most unalmas? Mármint? Nem volt közös pont?
2020. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!