Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy huszonéves lány SOSEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszonéves lány SOSEM cigizik / iszik alkoholt / hazudik, akkor valami baja van? Értelmi fogyatékos, vallási fanatikus, anyuci kicsi babája? Másnak is feltűnt?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek, az aranyos lányok jönnek be, ellenben a bulizósok egyáltalán nem (én sem vagyok olyan), de ha a lány nem csinál soha semmi "rosszat", akkor valami baj van vele, értelmi fogyatékos, vagy ilyesmi... ez másnak is feltűnt?


Ismerkedni próbáltam néhány ilyen lánnyal (aki sosem iszik és sosem cigizik), és valahogy feltűnt, mintha le lennének lassulva, bambán néznek, az intelligenciájuk alacsony, hazudni nem tudnak, és "gyerekesen viselkednek" (mintha 8 éves szinten lennének).

Aztán kiderül, hogy vallási megszálotak (otthon szentkép a falon, meg ima), egészségmániások (ezt nem esznek, azt nem esznek, természetes ruhában járnak, se smink), vagy rettentően unalmasak (otthon ülnek, tv-t néznek, lehetetlen velük egyszerű sétánál többet tervezni).


2020. márc. 19. 19:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

Én pl. sosem cigizem, 3-szor fogtam cigit, mert valaki megkért, hogy tartsam. De egy slukkot sem szívtam még. Már a szagától is fuldoklok.

Alkoholt alkalmanként iszom, de mértékkel. Hazudni sem szoktam, ez értékrendbeli dolog. Nem gondolom, hogy szégyellnem kéne magam emiatt.

Mégis van párom már lassan 4 éve (egyébként büszke vagyok rá, mert le tudta tenni a cigit). És igen, van itthon szentkép a falon és ima. :)) Ha emiatt szerinted fogyatékosok vagyunk, ám legyen. Mi így vagyunk boldogok, ellenben te nem tűnsz annak. Egyébként egyetemi végzettségünk van, páromnál nem sok intelligensebb embert ismerek. Én doktorira készülök, neki meg a kisujjában lenne, csak lusta elkezdeni.

2020. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Baráti körben próbáltam ismerkedni - ismerős ismerőse...


A 27 éves csaj az öcsém munkatársa - összegezve ha 27 évesen valaki még az anyjának felel meg gyermeki szinten, ott fejben van baj (séta, és étterem volt a választék - én sem bulizni akartam, de egy állatkert, vagy mozi, múzeum beleférhetett volna, de azt nem volt szabad).


A vallásos a szomszéd lány volt, nemrég költöztek ide, ő talált meg - 22-24 éves lehet, amikor átmentem, szentképek a falon, szobájába behívott (se tv, se számítógép), és ekkor jött a furcsaság, hogy az ajtót nyitva kell hagynia, hogy az anyja lássa, hogy csak beszélgetünk! - Ezen azért kiakadtam, 20+ évesen elfogadja hogy nincs magánélete, és... nem is értem, ha meg akar ölelni, akkor az anyja ránkszól, vagy mi lesz? :)


A harmadik egy barátom munkatársa - azt haza tudtam kísérni, és annyi, mert otthon kell lennie, nem mehet el (szintén 20+ éves).


Amúgy sosem voltam részeg, alkalmanként szoktam 1-2 pohár pezsgőt, bort, koktélt inni, cigizni is csak havonta 1-2x, ha olyan társaságban vagyok.

Hazudni szoktam, az a munkámhoz tartozik, vállalkozó vagyok, az üzleti élet része :)

2020. márc. 20. 14:35
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem az üzleti élet része jómagam is üzletvezető vagyok vagy mi... 2 honap és meg nyitom a saját éttermemet abba meg még jobban nem fér bele a hazugság!

Ahogy latom te is inkabb az “olyan” nőket vonzód be mert valószínűleg te magad is az vagy.... nem szereted a hazugokat de te magad hazudsz mint a vízfolyás mert a munkád része? Eléggé pofátlan és szégyentelen vagy kisfiacsakám... (biztos hogy idősebb vagy😂😅 ) szerinted elsonek kezd el magadat megvaltoztatni mert a rendes jó nők szinten rendes jó pasikat keresnek!

2020. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Szeretem ha valaki hazudik, izgalmas, amolyan kihívás :)


Amolyan talpraesett, belevaló lányt keresek, aki önálló és tud gondolkodni - nem unalmas értelmi fogyatékost, de nem is bulizós nyavalygós plázacicát... valahol a kettő között, akivel lehet csinálni normális dolgokat, és nem fél minden apróságtól.

2020. márc. 20. 14:59
 25/25 anonim ***** válasza:
Áldás lenne ilyen lány. Aki kimondja amit gondol. Sosem hazudik. Mindenféle perverzkedés nélkül, de melyik jobb, ha hazudna, vagy ha kerek perec odamodja "kívánlak"?
2020. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!