Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek senki nem elég jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek senki nem elég jó? Vagy csak a kifogások jönnek?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy nővel, 10 évvel idősebb nálam. A randit megelőzték hosszas esti beszélgetések telefonon. Úgy tűnt minden oké lesz.


Találkoztunk, kb. 2 órát töltöttünk együtt, beszélgettünk, nem volt kínos csend soha. Nekem úgy tűnt, hogy sínen van a dolog, amikor egyszer csak közli, hogy ő nem akarja ezt folytatni, mint férfi és nő, de nagyon még, mint barátok sem. Kérdezgettem, hogy oké, de legalább mondja el, hogy mi a gond velem. Talán a küllemem? Azt mondja nem. Kb. faggatnom kellett, hogy bár elfogadom, de legalább mondja meg, miért döntött így, mire nagy unszolásra kinyögte, hogy ő magának értelmiségibb férfit tud elképzelni.


Ekkor felnevettem kínomban. Korábbi esték során 2 órákig telefonáltunk, mindent átbeszéltünk, a spiritualitástól kezdve, párkapcsolatok, érzések, tervek, célok, hobbik, érdeklődés, szóval komoly beszélgetések voltak, erre a randin benyögi ezt. Ő is és én is egyetemet végeztünk, sokat olvasunk, a magam nevében írva érdekel az önismeret, jungiánus pszichológia, társadalomtudományok, csillagászat, sok minden.


Valójában a külsőm nem foghatta meg és kellett egy kibúvó, mert nem akart megbántani?


Minden volt már, de ilyet még sosem mondtak. Azt is hozzátette, hogy a lényem nem fogta meg. Rendben, ezt még el is fogadtam volna, de ez, hogy értelmiségibbet keres. 😃


Azt hiszem, leteszek az ismerkedésről egy időre. Amúgy sem vittem túlzásba jó ideje, de ez durva volt.


2019. dec. 15. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
25%
igen
2019. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis azt fogod hinni, hogy az a baj, amivel te magad nem vagy megelégedve.
2019. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Ez 2/0 válasz eddig.
2019. dec. 15. 17:05
 4/68 anonim ***** válasza:
87%
Egy randi után következtetéseket levonni 4 milliárd nőre vonatkoztatva, enyhén szólva is vicces.
2019. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolni!
2019. dec. 15. 17:07
 6/68 anonim ***** válasza:
32%
99% a külső, csak nem mondják ezt így meg. Nálam is mindig ez volt. Gl
2019. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
42%

"Valójában a külsőm nem foghatta meg és kellett egy kibúvó, mert nem akart megbántani?"


Egyértelmű, hogy erről van szó.

2019. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
20%
Mivel van miből válogatniuk, megtehetik. Exem szőke, kicsit csinos, de semmiképpen sem szép nő. De, mérnök, okos, rafinált, és addig társkeresőzött tinderen, kapva azon, hogy a férfiak 90%-a majdnem bármilyen nőbe beletenné a csúnyáját, hogy összeszedett egy dúsgazdag sármos pasit, aki csak szórakozásból ment fel a tinderre. Aztán mivel rafinált, intelligens nő, csak meg kellett tartania a férfit. Már 4 éve. Szóval még csak bombázónak sem kell lenned, ha nő vagy, ha egy picit is normális vagy és ápolt, nem elhízott, meg egy kicsit is intelligens vagy, akkor szinte bármilyen férfit össze tudsz szedni, és csak rajtad múlik (ha nem virágról virágra típusú a pasas), hogy meg tudod-e tartani vagy sem.
2019. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
92%

"Kérdésre válaszolni!"


Lehet hogy ez a baj...

2019. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
97%

A tanulság annyi, hogy randi előtt nem kell hosszas telefonálásokat folytatni senkivel sem. Élőben minden más, mint így az éterben!

Lehet ő sem tudja megfogalmazni pontosan mi miatt nem. Ezeket nem lehet mindig racionálisan tálalni. Nekem is volt már olyan, hogy valakit azért utasítottam vissza, mert nem tetszettek a mozdulatai, a hanghordozása, a gesztusai, a testillata.

Nyugi, van még nő a tengerben! Talán nem is lett volna jó válsztás egy 10 évvel idősebb.

2019. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!