Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen kívül hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen kívül hol érdemes online ismerkedni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2019. jún. 2. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyakorikerdesek.hu-n
2019. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha a Tinderen nem jött össze, akkor máshol se fog. MIndenhol a külső a fontos és ha nem jött össze ott, akkor máshol se fog.

A többi is ezen az elven alapul és ott is ugyan azok vannak kb. Ha szarúl nézel ki inkább akkor élőben. Meg az oldalak nagy része csak a lehúzásra alapszik

2019. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi! Hasonlóan látom. Nem nézek ki szarul, lehet extrémebb képeket kellene csinálni :D
2019. jún. 2. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
CSAK a Tinderen kívül érdemes. A Tinder akkor lehet a te világod, ha ilyen tipikus pózerjános vagy, lehetőleg jó sok "ügyeskedésből" származó - félig-meddig legális - bevétellel. Fux, fehér sportkocsi, minimum kreol bőr, napszemüveg meg a többi ottani műanyagvilág-kellék kötelező.
2019. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
ha nem vagy hejes ako eséjed sincsen tapasztalatbol mondom neked edig minden lány elutasitot mer nem vagyok jokepu max pénzel tudom kompenzálni de ako ojan mintha prostiznék
2019. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

5#

Azért utasítottak el, mert még buta is vagy rádásul. Ilyen helyesírással felejtsd el a netes ismerkedést.

2019. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
6# ne szigyál léci mer papirom van rola hogy diszleksziás vagyok de egyetken alá irásomal töb pénzt keresek mint bárki de a csajoknak nem tudom elmondani mer szoba se álnak velem elején
2019. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
" egyetken alá irásomal töb pénzt keresek mint bárki" Te vagy a hentes, akinek az oviban narancs volt a jele?
2019. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7#

Megértem, de ettől még ezt rémes így olvasni. ezért ismerkedj személyesen, az írás neked nehezített pálya csak.

2019. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tinderen,badoon én eddig ezt tapasztalom:belájkoltam durván 1000 nőt. Az ezerből kb 10 vissza matchelt,ebből 2 ről kiderült h nincs 18 éves sem,kamuképek,kb 3 bszott át h el sem jött ,a többi meg a "semmi extra nincs bennem,de grófnőt játszok,agyam nincs,csak szórakozok a férfiakkal" kategória. Van amelyiknek kapcsolata,férje van,vagy kiderül még kölyke is és csak eltartót keres. Szerencse kell,a normalisakat nehezen fogod neten megismerni,amelyik felrakja magát 90 százalékban valami nagy stikli van vele.
2019. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!