Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tapasztalom így, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom így, vagy tényleg ez a helyzet?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, és párkeresésénél a 20 évestől felfelé lévő nők lennének a célcsoportom. (20 alatt csak nagyon nagy szimpátia és kölcsönös vonzalom esetén tudnám elképzelni.)


Viszont egyszerűen meg tudok őrülni attól, hogy a mai fiatal lányokban nem találok fantáziát. Fogalmam sincs, mit tudnék velük csinálni a szexen kívül. Már ha azt is kinézem egyikből-másikból egyáltalán. Valahogy többségében olyanok, mint a Paksról kiselejtezett használt fűtőelemek: ki vannak égve, pedig még alig éltek. A külsőségekre és a drága cuccokra támaszkodva akarnak érvényesülni, holott a külsőségek mögött nagyrészt nincs egyéniség.


Nem tudom, de a mai idősebb generáció (30-40 éves nők) gyereket nevel, főz és süt, mos, takarít, és semmi plusz munkájukba nem kerül szexualitást sugározni a külvilág felé. (Nem egyenértékű a "hű de jó csaj de megdugnám" érzéssel!)

Kövezzetek meg, de valahogy én ezeket a nőket jobban tudom tisztelni, mint a mai lányok nagy többségét.


Azzal is tisztában vagyok, hogy most jönni fog a "minden pasinak hercegnő kell", de basszus, hol vannak a hercegek? A komoly kapcsolat nem arról szól, hogy tetszik a segge vagy a mellei, vagy a divatos göncei, hanem ő tetszik minden erényével és hibájával. A magyar nők szépek, és oké, hogy alapvetően divatosnak kell lenni, de manapság olyan mértékben megy ez a fiatal nők körében, hogy agyatlannak tűnnek miatta, akiket meg lehet vezetni a média és a kifutón szaladgáló csontkollekciók által, így nekem ők ezáltal unalmasak.

Na meg azért azt se felejtsük el, hogy a szépség múlandó, és itt most jön az, mikor majd a 40 éves nő le lesz cserélve egy huszonévesre, de ez már inkább azokról a kisfiúkról szól, akiknek a férfivá válás csak álom marad.


A lényeg tömören: Hol vannak az igazi, nagybetűs NŐK manapság, akikben van fantázia, kaland, izgalom és kellő mértékű szexualitás.


Csak komoly véleményeket, válaszokat várok!



2015. aug. 10. 00:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem írtad le, konkrétan mi is a problémád, mit nem tudsz a mai lányokkal csinálni? Csak panaszkodtál arról, hogy túl sokat foglalkoznak a külsejükkel. Szerintem ez nem zárja ki, hogy valaki jó társaság, értelmes ember legyen.
2015. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%

Saját magam nevében tudok beszélni. Nekem fontos a divat, a sminkelés (nem a vakolat, inkább a különféle rúzsok és a tusvonal, ez valahogy az önkifejezésem része), vannak tetoválásaim is, látható helyen. Nem érzem magam butának, sőt. Nagyon sok minden érdekel, tisztában vagyok a világgal, a jelen és a múlt történéseivel, van műveltségem, intellektusom. A szakmám is megköveteli. Emellett igénylem az igaz szerelmet, romantikát, törődést is, hűséges, őszinte típus vagyok, mindig 100%-ot adok a kapcsolataimba.


A kinézetem miatt viszont nem közelítenek felém értelmes, komoly srácok, csak olyanok, akik külsőleg talán illenének hozzám, de az érettségit is nehéz volt összehozni nekik, agyilag egy 15 éves szintjén rekedtek meg. Nem csak nektek nehéz, hanem nekünk is. Valamiféle kölcsönös empátiára, előítéletmentességre lenne szüksége a nemeknek.


20l

2015. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
igazad van! én is ezt tapasztalom hihetetlen hogy mennyire gyerekesek A mai 20 on éves nők semmi komoly dologról nem lehet velük elbeszélni
2015. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%

Korosztályban egyet képviselünk kérdező, és nagyon is jól látod a helyzetet. Nem is ecsetelném újra. A kérdésed lapján komoly férfinek tűnsz, tehát jobb lenne a korosztályodban, de inkább az idősebb nőknél próbálkoznod, 30 körülieknél, mert ők még nem mindegyik akar feltétlen gyereket, házasságot, legfeljebb komoly kapcsolatot. Aztán majd elválik. Egy 30 éves nő messze érettebb a 20 körüli, húszas éveikben járó lányoknál. Direkt írtam lányokat, tisztelet a kivételnek. :) Szóval a 30-as nőknél természetes az a fajta kisugárzás, amit a fiatalabbak nem nagyon tudnak ellesni, még, ha sokat gyakorolnák is. Ez a korból, élettapasztalatból jön ezeknél az idősebb nőknél. Nekem is, amikor voltak barátnőim, nálam 4-5 évvel idősebbek voltak, mert én valahogy sosem éreztem jól magam a fiatalabb lányokkal, korosztályombéli nőkkel. Magam is érettebb vagyok a korosztályomnál, tehát ez lehet az oka.


Idősebb nők álalában kulturális előadásokon találhatóak meg, művészeti kiállításokon, olykor könyvtárban is (bár ez nem az ismerkedés színtere szerintem, de kitudja), önismereti klubokban, pszichodráma szakkörökben, ilyesmi. Hajrá!

2015. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

27 éves vagy és a 30-40 köztiekhez vonzódsz. Mi a probléma?

Miért nem startolsz rá az említett 30-31, vagy urambocsá 40 éves nőismerőseidre?

2015. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%

Gratúlálok 2. iskolához kötöd az értelmiséget jár a keksz.

Mr.kérdező értem én hogy mire gondolsz de hidd el hogy itt nem fogsz erre választ kapni,itt senki se buta senki se kurv* itt mindenkivel lehet értelmesen beszélni.....

Meg amúgy is erre magadnak kellene rá jönni mert itt mindenki a saját be gyöpesedett gondolkodását erőlteti ( én se vagyok ki vétel ) mert ilyen a magyar ember. vagyis nekem ez jött le hogy hajtogassa a saját igazát.

Amúgy vannak 20 éves értelmes lányok ugyan úgy mint 20 éves kurv*k egy kalap alá nem szabad venni mindenkit.

2015. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"Nem írtad le, konkrétan mi is a problémád, mit nem tudsz a mai lányokkal csinálni?"

Pontosítanék:

A nagy többségük nem tud kimozdulni a komfortzónájából. Sátorozni vagy túrázni melyik műkörmös cica menne el? Sokuk 5 percet nem bír ki a facebook meg az ájfon nélkül, nemhogy mondjuk 2-3 napot. Ehelyett járhatnám velük a "há end emmet", meg a "nyújorkert". Ez is beletartozik egy bizonyos szintig, meg persze a férfiaknak is kell ruházkodni, és hát ki véleményezhetne őszintébben a párodnál? De nekem az a fő bajom, hogy itt nekik megállt a tudomány. Múzeum, kiállítás netán színház nem is érdekli a nagy részüket, ahogyan a mindennapi élet sem. Erre fel kérdezem én azt, hogy a szexen kívül mire jó a nagy többségük? Egy komoly kapcsolat, egy hátasság nem csak a szexről szól 0-24-ben.

2015. aug. 10. 01:15
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Hatos, nem az értelmet, intelligenciát kötöm az iskolámhoz, szakmámhoz, hanem a műveltséget, ami teljesen más. :) Nem egy ismerősöm van, aki intelligens, de nem művelt - és fordítva.
2015. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Jól írod, a legtöbbjüket. Viszont vannak olyanok is, akiket meg ezek, vagy ezek IS érdekelnek, esetleg a nyújorker meg a há end em mellett.
2015. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ma 01:15 így van ! én is ezt tapasztalom
2015. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!