Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szörnyűlködnek a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szörnyűlködnek a legtöbben, ha megtudják, hogy 35 évesen se párom, vagy se feleségem, se gyerekem nincs férfiként? Én meg erre hazudok, hogy van barátnőm, persze soha senki sem látja velem, így gyakorlatilag majd mindenki melegnek hisz.

Figyelt kérdés
Jogász vagyok, annó volt 6 barátnőm. Csak kiábrandultam a nőkből 2 éve. 3 megcsalt durván, egyik nagyon hisztis volt, az 5. hazudozott folyton, 6.meg komolytalan volt, de gyereket akart tőlem már az első hetekben (akartam, de nem ilyen gyorsan) és ezzel szekált mindig. Állami cégnál dolgozok, de már 34 vagyok és mint a legtöbb férfin, sajna rajtam is látszik a kor, kissé ritkuló haj, pár ránc, tehát olyan sármos 40 körülinek tűnök, de nagyon jó sportos testalkatom van. Viszont én is látom, hogy nem úgy nézek már ki, mint 8-10 éve, hogy odamentem egy nőhöz és majdnem mindig sikerem volt. Szerettek a nők. Most már ha jön új 25-30 éves nő is (két havonta mindig) a munkahelyre, már nem engem vesznek észre, hanem a 27-29 éves Ferit vagy Janit...Nagyon gány érzés. Hiába mondja a családom is, hogy mikor lesz már párod, ha kb 5 ből 5 elutasítást kaptam az elmúlt két hónapban is és még jobban magamba zuhantam. Jó persze ha én is olyan lennék, mint sok férfi, hogy minden nőt leszólítok az utcán, akkor 100 ból 1 tuti nekem is összejönne, de nekem nincs ilyen lelki világom.
2020. márc. 22. 20:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Csak kicsit megalázó ilyenkor egyedül lenni már. 10 ből 8 ismerősöm családos, vagy sok éve párja van. Na mindegy, megy továb az élet, mindig előre kell nézni. 40 évesen lehet minden jobb lesz.
2020. márc. 24. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!