Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan társkeresőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan társkeresőt, amelyben viszonylag könnyen lehet FLR (nőuralmi) párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Ismerem az SMPixie-t, de ott a legtöbben pénzre mennek, és nem párkapcsolatban gondolkodnak. Én azonban párkapcsolati keretek között képzelnék el enyhe nőuralmi felállást.


30/F



2020. márc. 22. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozz egy irokéz törzshöz, ha feloldják az utazási tilalmakat.
2020. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudom akarnék-e ilyen kapcsolatot, (inkább furának tartom) de nagyon érdekel, hogy egy férfit miért vonz az ilyesmi. Egyáltalán mit jelent a nőuralom?
2020. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb párkapcsolat ilyen 😅
2020. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 év után minden házasság ilyen.
2020. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "nőuralmi"?

Mi fán terem.

Normális párkapcsolat, melyben mindenkinek megvan a természet adta helye, egyenrangú társként, már nem is felelne meg?

A való életben kereskedj, de a virtuális marhaságok befolyásoljanak.

2020. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is minden párkapcsolatom errefelé hajlott, pedig egyiket sem a Pixie -n ismertem meg. Eleinte megkértek erre-arra, nem hoznék-e nekik valamit a Sparból, aztán már elugranék-e nekik a postára, aztán megjavítanám-e a WC -t, feszerelném-e a polcot, stb, később meg már átkerültek a kérések felszólító módba, napi szinten több, és elmaradtak a "Köszönöm" -ök, meg a "Légyszi" -k. Ilyenkor kerestem általában új barátnőt.
2020. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

közhely, hogy a házasság ilyen, pedig tényleg. persze rajtad is múlik, h mennyire hagyod a feleségednek h átvegye az uralmat. plusz elég sok befektetett energia a részedről.

nálunk ez úgy nézett ki, h megegyeztünk hogy a házimunkát fele-fele arányban csináljuk. aztán elkezdtem megcsinálni azokat is, amiket a feleségemnek kellett volna. eleinte nem akarta hagyni, meg bűntudata volt, megpróbált kárpótolni. fél év kellett hozzá, és megszokta.. elég könnyű megszokni ha hazaérve leheveredhet a kanapéra én meg megcsinálom a házimunkát. főleg h általában később ér haza, szóval addigra végzek mindennel. elkezdtem minden este vacsorával meglepni. és persze masszázssal kényeztettem, meg a szexben is az ő élvezetét helyeztem előtérbe. 2 éve vagyunk házasok, és mostmár ezek a dolgok természetesek. hagyom h mindig az övé legyen az utolsó szó. viszont megbeszéltem vele, hogy apróbb dolgokban jobb ha ő dönt, ez nekem könnyebb, és ő elfogadta szerencsére. de egyébként ritkán van nézeteltérés köztünk. egyébként tudja h szubmisszív vagyok de ez kizárólag a szexre korlátozódik. a való életben nem viselkedik dominaként csupán élvezi a kitüntetett szerepet. azért nem ő dönt 100%ban mindenben, ami fontos, azt átbeszéljük.

2020. aug. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából elég ha hagyod neki pár hónapig egyedül csinálnia a házimunka egészét. Mindjárt csattanni fog az az erényöv lakatja. Nem kell aggódni.
2023. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!