Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak férfiak! Ti egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiak! Ti egyetértetek abban, hogy a turizmus az nálunk csak ártott a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor vajon meddig tarthat még ez a jó kis időszak, amíg halott a turizmusunk? Illetve lehetne valami olyan mozgalom, hogy utána se jöjjenek vissza? Menjenek a francba Kijev-be csajozni, amúgy is szebbek a szláv nők. Csak rólunk szállnának már le végre.
2020. márc. 23. 15:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
68%
Itt látszik miért KéziKatalin a csajod max.
2020. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
amennyi nyugati faszi itt magyar csajokat dugott, annyi magyar faszi dugott ázsiai, ukrán, stb csajokat. Szóval nyugi van.
2020. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Csak éppen az általad felsorolt, jó gazdaságú országokba nem csak férfi turisták jártak és nem kifejezetten azért, hogy spermát ürítsenek, örjöngjenek, berúgjanak, és kuplerájt, szemétdombot csinálnak abból, mint Budapestből csináltak.
2020. márc. 23. 15:48
 14/38 anonim ***** válasza:
88%
Figy, a nők többsége, ha nem kaphatja meg a legjobb pasikat, inkább felhagy a társkereséssel, minthogy megalkudjon egy átlagos férfivel. Szal, ha eddig nem voltak oda érted a nők, most se lesznek.
2020. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
82%
Miért ártott volna? A legtöbb női ismerősömnek magyar a párja és magyar pasikról mesél, akik tetszenek neki...
2020. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
89%

Miért, ide csak férfi turisták járnak? :D Érdekes, megszámolni nem tudnám, hányszor igazítottam el női turistákat vagy vegyes társaságokat.

Te el is hiszed, amit írsz, vagy csak magányos vagy a karanténban?

2020. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
24%
Teljes mértékben! 😡
2020. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
21%
Igen, de sajnos csak 1-2 hónapig lesz így sztem ☹️
2020. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, ha a vírus minden férfit kiirt rajtad kívül, én akkor is maradok inkább életem végéig szingli, vagy leszbikus leszek.

De nincs olyan körülmény, hogy a közelemben megtűrjek egy ilyet, mint te.

2020. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
85%
Körülbelül 14. napja ugyanez a kérdés van kint más szavakkal. Nem unalmas még? Mivel nem utazgatom és nem a balatonnál szórakozom férfiként, így én semmi változást nem vettem észre a társkeresésben.
2020. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!