Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak férfiak! Ti egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiak! Ti egyetértetek abban, hogy a turizmus az nálunk csak ártott a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor vajon meddig tarthat még ez a jó kis időszak, amíg halott a turizmusunk? Illetve lehetne valami olyan mozgalom, hogy utána se jöjjenek vissza? Menjenek a francba Kijev-be csajozni, amúgy is szebbek a szláv nők. Csak rólunk szállnának már le végre.
2020. márc. 23. 15:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
#26: én is kovetlek. 😊
2020. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
17%
34-es. Ezt a kérdést nem én tettem fel, de sötét vagy.
2020. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
43%
A 34es a kérdezőnek írt, te igen értelmiségi!
2020. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
53%

Szóval ha az idejövő turista srácokra bukó particsajok nem tudnak ismerkedni, hirtelen tisztes családanya típusok lesznek, és mire a karantén véget ér, minden mamahoteles incelfiú mellett lesz egy csini csaj.

Aha.

Két apró felvetésem lenne:

HOL fogjátok felszedni a csajokat, ha #maradjotthon van, illetve

MIBŐL gondoljátok, hogy azok a lányok, akiknek teljesen megfelel az egyéjszakázós életmód, majd veletek alakítanak ki párkapcsolatot?

2020. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Amugy csak szólok azt hiszed ez a külföldi pasis dolog csak itt megy??? 😅😂😂😅 kicsit mesélek a magyar távol-keleti utazások ról... (nem rolam) tudod te hány magyar megy ki Japánba Koreába Kínába csak hogy dugjanak?!!? És nem is ilyen egyszer meg dugnak 1-2 nőt a fesztiválokon (amugy megjegyzem itt ilyenek vannak általában szoval nem ertem miert vagy ki akadva amikor csak meg dugják őket és utána itt hagyjak neked!) na ott a magyarok azt csináljak hogy 1 hét alatt kb 8-10 japan/koreai/kinai lányt dugnak meg de nem bánya rémeket hanem rendes szexi bomba kis csajokat! És kb a fele férfi utána el is veszi őket....! Szoval oda még nem csak dugni járnak hanem Kőkemény feleségeket is szereznek ezresével! Jo persze most én sem szólhatok amikor nekem is koreai barátnőm van 😂😅😓 aki ott született és haza járogat 2 havonta én is szoktam vele menni pár napra ott szoktam látni a magyar srácokat magyarul beszéltek egymás között miközben szedték fel a koreai lányokat 😅😂 meg amugy egy halom masik fehér turistát... 😅😂 halottam ott franciát angolt spanyolt meg németet is... 😅😅😅

Szoval nyugi ott a távol keleten a magyarok jobban csinálják mint itt a külföldi pasik... 😓😓😓🧐

2020. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

A lényeg mindenhol vannak ilyen külföldi vadászok akik direkt külföldi emberekkel akarnak szexelni vagy párkapcsolatot csinálni... ott is a fele koreai nem a jönne ossze külföldivel mert nem tudnak angolul mas a kultúrájuk... és vannak olyanok akik tudnak angolul és ha találnak egy nagyon jo srácot és ha jo vele minden akkor igen és vannak olyanok is akkk megvesznek a fehér péniszért és mindenáron ki akarjak próbálni a fehér kolbaszt...!

Szerencsére barátnőm a második 😪😪😪🧐😏 barátja sem volt neki még sosem habár en is nehezen értettem meg magam az itteni magyar lányokkal... 😓🧐😬

Szoval a lényeg vannak emberek akik máshogy gondolkodnak ezért nem jönnek ki az itteniekkel... ezért van az hogy végül egy külföldivel értik meg magukat... az meg a masik hogy a turizmus nélkül a legtöbb etterem meg szálloda becsodol hatalmas lesz a munkanélküliség amit majd a te fizetésed bánja! Valamint ha majd lesz barátnőd egy étterembe sem fogod tudni elvinni a masik meg hatalmas árak lesznek az éttermekben!!! Aztán majd akkor szépen levserel egy gazdag magyar pasira...!

2020. márc. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
A masik a gazdaság szépen összeomlana... ez nem megoldás! Nézd meg észak Koreát teljesen elvan szigetelve! Az emberek 90%-a éhezik és beteg! A maradék 10%-ék az uralkodói család a part vezetők és családjaik valamint a magasabb rangúak akik szintén az államfő alatt vannak... itt is az történne hogy valsueg te is éheznél és nem csak nőre!
2020. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
37: az itteni gazdasági működés sem jó. Nézd meg, szlovákból hozzák a vizes tejet, a magyar gazda meg öntözi ki literszámra. Ez f_szság! Sokszor csak "mutyizgatás".
2020. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!