Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak férfiak! Ti egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak férfiak! Ti egyetértetek abban, hogy a turizmus az nálunk csak ártott a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor vajon meddig tarthat még ez a jó kis időszak, amíg halott a turizmusunk? Illetve lehetne valami olyan mozgalom, hogy utána se jöjjenek vissza? Menjenek a francba Kijev-be csajozni, amúgy is szebbek a szláv nők. Csak rólunk szállnának már le végre.
2020. márc. 23. 15:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%
Szóval eddig a turizmus, idegen férfiak miatt voltál sikertelen a nőknél, na most nincs turizmus, tied a pálya, miért nem ismerkedsz? Az a baj, hogy ha még évekikg sem tenné be senki ide a lábát, te akkor is ugyanitt tartanál, csak épp mást hibáztatnál.
2020. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
80%

Most jönnek az izmos gazdag férfiak,mivel külföldiek ugye most kiestek de akkor meg szídna minket izmos férfiakat.

Mindegy mindig más a hibás.

2020. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
83%
Ez az 22-es, lehet, hogy ti következtek, gatyát felkötni, fehérjét rendesen szedni! :)
2020. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%

" nem csak férfi turisták jártak é"


Magyarországra sem, te szerencsétlen.

Teljes mérétkben biztos lehetsz abban, hogy nem a külföldi pasik miatt nincs csajod.

2020. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%
"z ország fele most sír a turizmus összeomlása miatt. Hát kérdem én, nem lenne egyszerűbb valami jobb szakmát tanulni?" Szerintem te valami mesevilágban élő mamahoteles élősködő vagy. Tudod mennyi szakma kötődik a turizmushoz???
2020. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%
Eddig nagy ívben sz@rtam a külföldiekre, de ezek miatt a kérdések miatt eskü megjött a kedvem regisztrálni valami nemzetközi társkeresőre és keresni egy normális külföldi csávót a hozzád hasonló szánalmas pötskalapok helyett.
2020. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
61%
Én arra leszek kíváncsi, hogy mi vagy ki lesz a következő bűnbak a sikertelenségetek miatt, mert hogy nőtök most lesz, az biztos.
2020. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
59%
...mert hogy nőtök most SEM lesz, az biztos....
2020. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
57%
26, igazad van! Lövök pár szexi képet, és regisztrálok én is! Mire lehet utazni, pont össze is melegedhetünk annyira, hogy ideje legyen találkozni élőben.
2020. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
#27 én meg megmondtalak a tanító néninek! 😎
2020. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!